banner-mi-note-2Xiaomi je okrem výrobcu perfektných smartfónov aj skvelý inovátor, čo dokázal pri nedávno predstavenom Xiaomi Mi MIX s takmer bezrámikovým displejom. Čínsky gigant však ide s dobou aj pri iných produktoch a momentálne pripravuje aj svoju prvú 3D tlačiareň. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Podľa obrázkov vyzerá byť tlačiareň vyrobená z plastu a má malú kapacitu, čo priamo nasvedčuje nízkej koncovej cene. Pravdepodobne tak bude určená hlavne pre tých, ktorí si chcú vyskúšať 3D tlač poprvýkrát alebo len hľadajú lacnejšie riešenie v tomto segmente.

xiaomi-3d-printer-4

Žiaľ, zatiaľ o nej nemáme žiadne bližšie informácie a k dispozícii je len niekoľko reálnych fotografií. V každom prípade, je dobré vedieť, že Xiaomi sa pustilo aj do 3D tlačiarní a možno už čoskoro predstaví svoj prvý počin, ktorý by mohol, samozrejme, zaujať okrem nízkej ceny aj špičkovou výbavou.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.