Technologický svet je svet neobmedzených možností. Šikovní vývojári nám to svojimi často až neuveriteľnými výtvormi dokazujú každý jeden deň. Aj keď je systém iOS známy svojou uzavretosťou, po vykonaní jailbreaku si zdatný používateľ môže pozmeniť systém podľa vlastného vkusu.

Po vykonaní tohto kroku však automaticky prichádzaš o záruku, ktorá je pri takto drahých zariadeniach nesmierne cenná. Na druhú stranu ti však jailbreak otvorí zamknuté dvere k úpravám, ktoré by si bez jeho pomoci vykonal len ťažko. Pravdou však je, že nie všetky takéto úpravy vyžadujú vykonanie tohto nebezpečného kroku. Za všetko hovorí najnovšia aplikácia, vďaka ktorej si bez ťažkostí môžeš spustiť operačný systém Windows XP priamo na svojom iPhone 7, a to bez vykonania už spomínaného jaibreaku. Stačí ti tak stiahnuť aplikáciu s názvom iBox, ktorá dokáže spustiť túto priam legendárnu verziu Windowsu ako virtuálny prístroj.

Najlepšie ponuky na iPhone 7

V praxi to znamená, že sa tento desktopový operačný systém spustí priamo na systéme iOS a kvôli tomu ho nie je možné úplne pohodlne využívať. Emulátor totižto nikdy neposkytne plynulý zážitok a, bohužiaľ, tomu nepomáha ani to, že je iPhone 7 jedným z najvýkonnejších smartfónov na svete. Na nostalgické pripomenutie tejto obľúbenej verzie operačného systému od Microsoftu však jednoznačne postačí. Ak si teda túžiš na svojom „jablku“ zahrať nezabudnuteľný solitér a zároveň si technologicky zdatný, rozhodne navštív tento odkaz, na ktorom nájdeš všetky potrebné úkony k úspešnému rozbehnutiu XP-čka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom