Jeden z nových modelov línie Xiaomi Redmi možno prinesie vyššie rozlíšenie displeja

Teraz čítate
Jeden z nových modelov línie Xiaomi Redmi možno prinesie vyššie rozlíšenie displeja

banner-redmi-3
Na stránke certifikačnej agentúry TENAA sa objavili informácie o 3 nových modeloch Xiaomi. Pred nejakým časom to bol model s kódovým označením 2016030, no a teraz sa objavili ďalšie 3 zariadenia s označeniami 2016033, 2016035 a 201636. Práve podobnosť týchto označení naznačuje, že pôjde o zariadenia z rovnakej Redmi línie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Všetky 3 zariadenia nesú rovnaké špecifikácie ako 5-palcový displej, 8-jadrový 1.4 GHz procesor (pravdepodobne Snapdragon 435), 2 GB RAM, 16 GB vnútorné úložisko, slot pre microSD, 13 MPx zadný + 5 MPx predný fotoaparát, 4000 mAh batériu, podporu dual SIM a operačný systém Android 6.0.1 Marshmallow. Ich hlavným rozdielom je rozlíšenie 5-palcového displeja. Zatiaľ čo model 2016035 má rozlíšenie 1080p, zvyšné 2 modely ponúknu rozlíšenie 720p.

Xiaomi Redmi 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


redmi-3a-tenaa

Podľa dostupných informácií tieto nové zariadenia predstavujú modely Xiaomi Redmi 3A a Redmi 3S. Práve model “3S” by sa mal predstaviť s FullHD displejom. Či to tak skutočne bude, by sme sa mali dozvedieť už čoskoro.

Xiaomi Redmi 3 na Slovensku

redmi-3s-variants

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.