V súčasnosti sme čoraz častejšie svedkami toho, že klasický 3,5 mm audio jack sa postupne vytráca z väčšiny zariadení. Mnohí sa práve preto rozhodnú pre zakúpenie bezdrôtových slúchadiel, čo však nie vždy predstavuje lacnú investíciu. Pripravili sme si preto zaujímavú ponuku, ktorá určite stojí za pozornosť.

Štýlové a lacné zároveň

Bezdrôtové slúchadla AirPods sú veľkým lákadlom, avšak na druhej strane pre mnohých aj veľkým škrtom z rozpočtu. Aj v tomto prípade sa znova potvrdilo, že Xiaomi produkty sú v takom prípade skvelou alternatívou.

Tentokrát je reč o bezdrôtových Xiaomi AirDots slúchadlách, pri ktorých sa čínsky výrobca síce inšpiroval názvom, no nie cenou. Tá je totiž niekoľkonásobne nižšia a Xiaomi Redmi AirDots môžu byť tvoje z európskeho skladu s doručením už behom pár dní len za 23 € s kupónom 4ESW7JUB.

Kúpiť bezdrôtové Xiaomi Redmi AirDots slúchadlá z EÚ skladu len za 23 € Kupón 4ESW7JUB

Dizajn podľa výrobcov napomáha hlavne komfortnému noseniu a zároveň vďaka použitej technológii eliminuje šum z okolia. Pre používateľov by mala byť prívetivou aj samotná hmotnosť, nakoľko každé slúchadlo váži len približne 4 gramy.

Súčasťou balenia je aj špeciálne púzdro, ktorú slúži okrem ochrany aj na nabíjanie slúchadiel. Plne nabité púzdro vystačí na dvojnásobné nabitie samotných slúchadiel a taktiež sa vďaka technológii Bluetooth 5.0 nemusíš báť ani zdĺhavého pripojenia. AirDots sa totiž k zariadeniu pripoja automaticky po vybratí z krabičky a po vložení sa zasa vypnú.

Štýlový dizajn taktiež dopĺňa aj výbava viacerých zaujímavých funkcií. Slúchadlá disponujú dotykovou kontrolou prehrávania, v rámci ktorého je možné prijatie/zrušenie hovoru či prehrávanie hudby.

Kúpiť bezdrôtové Xiaomi Redmi AirDots slúchadlá z EÚ skladu len za 23 € Kupón 4ESW7JUB

Používateľov poteší aj výdrž batérie, ktorá pri nepretržitom počúvaní vďaka 300 mAh batérii predstavuje 4 hodiny a s nabíjacím púzdrom dokonca až 12 hodín. Skvelé vlastnosti v neposlednom rade dopĺňa aj vyvážený zvuk a kvalitný zvuk, ktorý pri slúchadlách za podobnú cenu pravdepodobne nenájdeš.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom