S výpredajmi v čínskych internetových obchodoch akoby sa v poslednom čase vrece roztrhlo. Skvelé akcie na desiatky vybraných produktov teraz prináša ďalší e-shop, ktorý oslavuje už 12 rokov svojej existencie. Lákavé výpredaje na zľavnené zariadenia a doplnky teraz prináša počas osláv svojho výročia obchod Banggood.com, ktorý ponúka aj možnosť vyhrať nákup zdarma.

Čínske internetové obchody neraz vedia príjemne prekvapiť zákazníkov stále novými akciami, ktoré im ušetria nejedno euro. Ďalším z radu týchto e-shopov je Banggood.com, ktorý bol založený pred 12 rokmi a teraz oslavuje svoje výročie. Na počesť tejto príležitosti si zákazníci môžu vybrať zo stoviek najrôznejších zliav a jedinečných ponúk, vďaka ktorým môžu mať svoju objednávku úplne zadarmo.

600 bezplatných objednávok

Trvanie: 5. až 7. september

Toto nesmieš zmeškať!

V tejto akcii e-shop vylosuje 600 zákazníkov, ktorí získajú svoj nákup bezplatne. Losovanie 200 výhercov prebieha každý deň, no objednávky zaradené do žrebovania musia byť vytvorené a potvrdené od 3. septembra najneskôr do 7. septembra. Vybraní zákazníci dostanú peniaze za objednaný tovar späť na svoj účet v e-shope Banggood.com, kde ich môžu neskôr využiť pri ďalších nákupoch. Každý výherca bude o bezplatnom nákupe informovaný e-mailom s ďalšími inštrukciami. Pri tovare s vyššou hodnotou však treba počítať s možnými colnými poplatkami, za ktoré v tomto prípade obchod nenesie zodpovednosť.

Zaplať len 1 cent

Trvanie: 5. až 7. september

Ďalšou skvelou ponukou pre zákazníkov je možnosť získať vybraný tovar len za 0,01 €. Túto príležitosť však využijú tisícky ľudí, a tak sa nemusí v daný deň ujsť zľava každému. Netreba však zúfať, pretože Banggood.com prináša stále nové ponuky každých niekoľko hodín. Platiť za tovar v tejto akcii je možné iba cez PayPal účet, a tak ak ešte nemáš ten svoj, neváhaj a jeden si vytvor. Táto jedinečná ponuka tak môže zákazníkom ušetriť pri nákupe desiatky eur. Vstúpiť do tejto akcie môžeš na tomto odkaze.

Jedinečná ponuka pre nových zákazníkov

Trvanie: do 7. septembra

Každý nový zákazník, ktorý sa na Banggood.com zaregistruje a vstúpi do tejto akcie, môže získať 2 skvelé kupóny. Jeden prostredníctvom webu a druhý cez mobilnú aplikáciu e-shopu. Počas každého dňa do konca tejto ponuky sú 3 kolá, v ktorých si môžu všetci uchmatnúť svoje kupóny. Prvé kolo začína o 4:00, ďalšie o 12:00 a tretie kolo o 20:00 európskeho času, pričom vybrané produkty sú aktualizované každodenne. Získané kupóny je však potrebné uplatniť do 24 hodín. Súťaže sa ale nemôžu zúčastniť zákazníci, ktorí majú na svojich účtoch aj zrušené objednávky. Vstúpiť do tejto akcie môžeš na tomto odkaze.

Elektrický Xiaomi skrutkovač

Cena: 14 €

Kúpiť Elektrický Xiaomi skrutkovač za 14 €

Kompaktný Xiaomi ventilátor

Cena: 8 €

Kúpiť Kompaktný Xiaomi ventilátor za 8 €

Xiaomi Mi8 256 GB

Cena: 406 €

Zľavový kupón: 9BGM8256

Kúpiť Xiaomi Mi 8 256 GB za 406 € bez colných poplatkov 
Zľavový kupón: 9BGM8256
Pri nákupe zvoľ typ dopravy European Direct Mail

Kupón uplatníš v košíku nasledovne:

Zobraziť celú galériu (5)
Screenshot/Banggood

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom