banner-vernee-apollo-liteO spoločnosti Vernee sa za ten rok pôsobnosti na trhu veľa nahovorilo, čo však určite nie je na škodu, najmä ak je to myslené v pozitívnom smere. Výpredaj počas Čierneho piatka sa dostal aj k tomuto mladému výrobcovi, ktorého smartfóny sú teraz dostupné za parádne ceny. 

Vernee Apollo Lite

Výpredajová cena (EU sklad): 190 €

vernee-apollo-lite-recenzia (8)

Začneme hneď s tým najlepším od Vernee – high-end modelom Apollo Lite. Tento luxusný smartfón s 10-jadrovým procesorom, 4 GB RAM pamäťou, Androidom 6.0 Marshmallow, 16 MPx fotoaparátom a kompletnou podporou LTE sietí s DualSIM funkcionalitou je veľmi dobre známy. Veríme, že všetky špecifikácie poznáte už naspamäť.

vernee-apollo-lite-recenzia (7)

Najpodstatnejšia je však cena počas týchto výpredajov, ktorá bude 25. novembra operovať na úrovni 190 €, a čo je najlepšie, smartfón bude možné kúpiť v EU sklade. Vyhnete sa teda poplatkom na colnici a poteší aj rýchle dodanie.

Vernee Mars

Výpredajová cena: 190 € / 207 € (EU sklad)

vernee-mars-oficialne1

Model Mars je najnovší počin Vernee. V tomto prípade sa výrobca nechal uniesť ladnými krivkami luxusného hliníkového unibody tela, ktoré na zadnej strane skrýva pokročilé riešenie predelov antén. Spomenúť sa tiež oplatí 5,5-palcový FullHD displej, čítačku odtlačkov prstov v bočnej stene, Android 6.0, 4 GB RAM a vynechaná nie je ani kompletná podpora všetkých LTE frekvencií s už tradičnou DualSIM podporou.

vernee-mars-konstrukcia-3

Cena je v tomto prípade 190 € v čínskom sklade, respektíve 208 € v európskom sklade, pri ktorom opäť platí rýchle dodanie bez obáv o zastavenie colnicou.

Vernee Thor

Výpredajová cena: 104 €

Záverečným smartfónom vo výbere je low-end Vernee Thor, ktorý rovnako vyvolal slušný rozruch v tomto odvetví. Medzi kľúčové atribúty môžeme zaradiť elegantný dizajn so skenerom odtlačkov prstov na zadnej strane, kompaktnejší 5-palcový HD displej, osemjadrový procesor MediaTek MT6753, 3 GB RAM, Android 6.0 Marshmallow bez náročnej grafickej nadstavby, ba čo viac, za momentálnu cenu 104 € dostanete aj všetky LTE frekvencie vyšperkované DualSM funkcionalitou.

vernee-thor-oficialne-fotky (15)

Akcia má naplánovaný začiatok na 25. novembra o 10:00 nášho času! Dostupná bude aj blesková akcia, pri ktorej je vyhradených 5 kusov zo všetkých vyššie spomenutých smartfónov s až 50 % zľavou. Odkazy na zakúpenie pridáme ihneď po štarte akcie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP