banner-ulefone-power
Výrobca smartfónov, spoločnosť Ulefone, patrí medzi tú skupinku spoločností, o ktorej počujeme takmer každý týždeň. Táto ambiciózna spoločnosť sa snaží preraziť na vysoko konkurenčnom trhu a v pravidelnom intervale vydáva zaujímavé novinky. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Kompletnú ponuku zľavnených smartfónov Ulefone nájdete na tomto odkazeTak poďme sa teda pozrieť, aká akcia na nás dnes čaká a dúfame, že vám pomôžeme pri výbere nového smartfónu.

Ulefone Power 

Hneď na začiatok si ukážeme asi najlepší smartfón od Ulefone doteraz. Samozrejme je reč o Ulefone Power, ktorý popri obrovskej 6050 mAh batérii ponúka veľmi zaujímavú výbavu. Smartfón taktiež disponuje krásnou konštrukciou, ktorú dotvára snímač odtlačkov prsta na zadnej strane.

ulefone-power-predpredaj-2
Zvyšok výbavy zahŕňa 5,5-palcový FullHD displej, 8 jadrový procesor MediaTek MT6753, 3 GB RAM, Android 5.1 Lollipop, 13 MPx fotoaparát a DualSIM s plnou podporou 4G LTE mobilného pripojenia. Momentálne teda kúpite Ulefone Power v spomínanej akcii za výborných 170 € a ako darček dostanete priehľadný silikónový obal. Ponuka je platná do 22. februára.

Ulefone Paris

Náš dnešný výber pokračuje dizajnovým skvostom, ktorým Ulefone Paris nepochybne je. Najkrajší smartfón z dielne Ulefone prichádza s krásnou kovovou konštrukciou, ktorá skrýva na prednej strane 5-palcový FullHD displej s 2.5D zahnutím. Pod kapotou pracuje hardvér na čele s procesorom MediaTek MT6753, 2 GB RAM pamäťou a 16 GB úložiskom, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet.

ulefone-paris (2)
Smartfón taktiež disponuje Androidom 5.1 Lollipop, 13 MPx hlavným fotoaparátom a samozrejme aj s DualSIM funkcionalitou, ktorá je vyšperkovaná plnou funkčnosťou 4G pripojenia na Slovensku. Cena Ulefone Paris je 123 € a ako darček dostanete originálne flipové púzdro spolu s ochranným sklom.

Ulefone Be Touch 3

Predposledný smartfón, ktorý sa nachádza momentálne v akcii je úspešný model Be Touch 3, ktorý zaznamenal vysoké predaje po celom svete. Smartfón disponuje krásnym dizajnom, ktorý vylepšuje snímač odtlačkov prsta integrovaný priamo v domovskom tlačidle. Špecifikácie sú takmer identické ako tomu je v prípade vyššie spomínaných bratov.

ulefone-be-touch-3
Nájdeme tu teda 5,5-palcový FullHD displej, procesor MediaTek MT6753, 3 GB operačnej pamäte RAM, Android 5.1 Lollipop, 13 MPx Sony IMX214 fotoaparát a DualSIM, opäť s plnou podporou 4G LTE pripojenia. Ulefone Be Touch 3 si môžete zakúpiť za 170 € a spolu so smartfónom dostanete špičkové flipové púzdro, a ochranné sklo na displej.

Ulefone Be Pro 2

Dnešnú akciovú ponuku zakončíme pohľadom na smartfón, ktorý je predovšetkým určený pre nenáročných používateľov. Celá výbava je teda primárne zameraná na udržanie, čo najnižšej cenovky. 5,5-palcový HD displej, 4 jadrový procesor MediaTek MT6735, 2 GB RAM, rozšíriteľné 16 GB interné úložisko a 8 MPx hlavný fotoaparát toto tvrdenie iba potvrdzuje.

ulefone_be_pro-1280x768
Ulefone sa však vytiahol v iných aspektoch. Android 5.1 Lollipop a DualSIM s podporou 4G mobilného pripojenia dávajú najavo atak na konkurenciu vo veľkom štýle. Ulefone Be Pro 2 kúpite za akciovú cenu 114 € a navyše opäť dostanete krásne originálne flipové púzdro.

Vybrané smartfóny Ulefone kúpite najvýhodnejšie v e-shope Gearbest.com!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú