banner-mi-band-2
Ak ste si už z predošlých výpredajov zaobstarali nový smartfón, možno sa vám k nemu bude hodiť aj nejaké to príslušenstvo. E-shop Everbuying spúšťa výpredaj nositeľnej techniky, ktorý vám možno pomôže pri jeho kúpe. V ponuke je množstvo smarthodiniek, VR headsetov, ale aj slúchadiel. Aj teraz sme z ponuky vybrali tie najzaujímavejšie produkty.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Inteligentné hodinky K9

k9-2
Začneme s inteligentnými hodinkami s jednoduchým názvom, K9. Hlavným prvkom hodiniek je okrúhly 1.3-palcový IPS displej s rozlíšením 360 x 360 pixelov. Veľkou výhodou je možnosť vloženia SIM karty vo veľkosti nano, pričom môže fungovať s 2G a 3G pripojením. O dostatočný výkon sa stará procesor MediaTek MT6572, s ktorým spolupracuje 512 MB RAM a úložisko o kapacite 4 GB. Ako väčšina hodiniek, aj tieto sa vám hravo postarajú o zdravie. Dokážu vám rátať kroky, merať srdcový tep či pripomínať pitný režim alebo pohyb. Na záver z výbavy spomenieme 450 mAh batériu, klasické Wi-Fi pripojenie, Bluetooth, GPS a podporu operačných systémov Android a iOS.

Kúpiť hodinky K9 za 95 €

Bluboo U watch

bluboo-uwatch-nahlad
Z okrúhleho tvaru hodiniek prejdeme tentokrát na hranatý. Takýmto tvarom disponujú napríklad aj Bluboo U Watch, ktoré sa radia medzi tie lacnejšie hodinky. Zobrazovacím prvkom je 1.44-palcový TFT displej s rozlíšením 128 x 128 pixelov. Do hodiniek síce nie je možné vložiť SIM kartu priamo, no po spárovaní so smartfónom je na nich tiež možné prijímať a uskutočňovať hovory. Ani týmto hodinkám nechýba krokomer a sledovanie spánku pre monitorovanie zdravia. Telo hodiniek je vyrobené z kovu a remienok z veľmi pohodlného materiálu. Batéria má kapacitu 230 mAh a tiež sú podporované operačné systémy Android a iOS.

Kúpiť Bluboo U watch za 21 €

BOBOVR Z4

bobovr z4-1
Jedná sa o klasický VR headset, do ktorého je nutné vložiť smartfón ako zobrazovaciu jednotku. Po vložení smartfónu prinášajú 120-stupňové zorné pole a veľkou výhodou sú aj vstavané slúchadlá, ktoré sa ku smartfónu pripájajú cez klasický 3.5 mm jack. Podporované sú displeje od 3.5 až do 6 palcov a headset je pohodlný na nosenie vďaka nízkej hmotnosti.

Kúpiť BOBOVR Z4 za 26 €

Xiaomi Mi Capsule

xiaomi-mi-capsule
Presne pred mesiacom Xiaomi obohatilo svoju ponuku o nové slúchadlá. Tie sa však od ostatných líšia najmä svojím inovatívnym dizajnom v tvare kapsuly. Vďaka nemu by mali slúchadlá priniesť maximálne pohodlie pri nosení. Slúchadlám nechýbajú ani tlačidlá pre ovládanie hlasitosti a vlastný mikrofón. Tieto veľmi pekné a kvalitné slúchadlá môžu byť vaše za necelých 13 €.

Kúpiť Xiaomi Mi Capsule za 12€

Zobraziť celú výpredajovú ponuku

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom