Leagoo patrí medzi výrobcov, ktorí sa zameriavajú na cenovo dostupné smartfóny s nevtieravou výbavou. Pokiaľ pri kúpe nového smartfónu nechceš siahnuť príliš hlboko do vrecka, výpredaj smartfónov značky Leagoo pod 100 € je práve pre teba!

Leagoo M8

Cena: 65 €

M8-čka je vhodná najmä pre milovníkov veľkých uhlopriečok. Ak patríš medzi nich, 5.7-palcový displej s menším HD rozlíšením si ťa určite získa. V tomto „obrovi“ pracuje štvorjadrový MediaTek procesor na frekvencii 1.3 GHz spolu s 2 GB pamäťou RAM a 16 GB úložným priestorom. V prípade, že by ti takáto kapacita nevyhovovala, môžeš si ju rozšíriť microSD kartami do 128 GB. Android vo verzii 6.0 Marshmallow je pripravený pre bežnú a nenáročnú prácu so smartfónom.

leagoo m8
zdroj fotografie: TomTop

Kúpiť Leagoo M8 za 65 €

Pre občasné fotenie je prítomný 13 MPx hlavný fotoaparát a pre selfie fotky je dostupný predný 8 MPx fotoaparát. Snímač odtlačkov prstov je v tejto cenovej kategórii ešte raritou, no Leagoo M8 sa nenechá zahanbiť a je preto vybavený aj touto „vymoženosťou“. Obrovský displej si žiada veľkú batériu, i keď 3500 mAh je pre HD displej ideálna kapacita. Do smartfónu si môžeš vložiť dve SIM karty, ktoré môžeš používať maximálne na 3G sieti. Phablet Leagoo M8 ťa momentálne vyjde na prijateľných 65 €.

Leagoo M5

Cena: 63 €

Ako ti už názov napovedá, M5-ka je odľahčenou a menšou verziou vyššie špecifikovanej M8-čky. Displej veľký 5 palcov disponuje dostatočným HD rozlíšením a je vhodný aj pre ovládanie jednou rukou. Hardvér v podobe štvorjadrového MediaTek procesora, 2 GB RAM a 16 GB ROM si smartfón zdieľa so spomínanou M8-čkou. Rovnako na tom je aj Android 6.0 Marshmallow.

leagoo m5
zdroj fotografie: Gizmochina

Kúpiť Leagoo M5 za 63 €

Rozlíšenie zadného fotoaparátu kleslo na 8 MPx, pričom selfie snímač dostal rozlíšenie 5 MPx. Na zadnej strane pod fotoaparátom nájdeš aj snímač odtlačkov prstov pre rýchlejšie odomykanie zariadenia. Dve SIM karty si opäť vychutnáš na 3G pripojení a o výdrž sa stará menšia 2300 mAh batéria. Leagoo M5 s kompaktnejším displejom si môžeš zaobstarať vo výpredaji za 63 €.

Leagoo M5 Plus

Cena: 79 €

Posledným z výberu je Leagoo M5 Plus, ktorý je akýmsi kompromisom medzi vyššie spomínanými modelmi. Na 5.5-palcovej uhlopriečke sa rozprestiera HD rozlíšenie a po výkonovej stránke je vybavený procesorom MediaTek MT6737, 2 GB RAMkou a 16 GB úložiskom. S touto výbavou pracuje opäť Android 6.0 Marshmallow.

leagoo m5 plus
zdroj fotografie: TomTop

Kúpiť Leagoo M5 Plus za 79 €

Fotoaparáty sú na tom o čosi lepšie. Hlavný fotoaparát dostal do vienka 13 MPx a predný zotrváva s 5 MPx. Nemôže chýbať ani snímač odtlačkov a v tomto smartfóne už dostaneš aj podporu 4G sietí vrátane všetkých slovenských LTE pásiem. Celé zariadenie poháňa 2500 mAh akumulátor. Ak ťa tento model zaujal, neváhaj a objednaj si ho za vysnívaných 79 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.