banner-mi4s
Synonymom smartfónov Homtom je predovšetkým veľmi nízka cena, ktorá vo väčšine prípadov atakuje čiastku aj pod hranicou 50 €. Samozrejme, tieto smartfóny sú určené pre nenáročných užívateľov, ktorí hľadajú smartfón, no nie sú ochotní zaplatiť príliš veľa. Práve tieto typy zariadení sa nachádzajú v najnovšej akcii e-shopu Gearbest.com.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Homtom HT7

Prvým smartfónom sa stáva Homtom HT7, ktorý prichádza s 5,5-palcovým FullHD, pekným dizajnom, procesorom MediaTek MT6580, 1 GB RAM pamäťou, 8 GB úložiskom s podporou microSD kariet, Androidom 5.1 Lollipop, 5 MPx fotoaparátom a taktiež aj s DualSIM funkcionalitou. Bohužiaľ, 4G LTE pripojenie chýba. Najväčšie lákadlo predstavuje cena, ktorá je neskutočných 36 €. Predaj tohto smartfónu začína 7. apríla a k dispozícii bude 30 kusov v čiernom farebnom prevedení.

doogee homtom ht7 (3)

Kúpiť Homtom HT7

Homtom HT6

V našom výbere sa posunieme o stupeň vyššie a Homtom HT6 môže zaujať aj trošku náročnejších používateľov. Po stránke vzhľadu tu máme opäť na pohľad ozajstného krásavca. Vpredu nájdeme 5,5-palcový HD displej a o výkon sa stará kombinácia procesora MediaTek MT6735, 2 GB RAM a 16 GB internej pamäte, ktorá je samozrejme rozšíriteľná. Veľká 6250 mAh batéria dodá šťavu aj na 3-4 dni intenzívneho používania. Konečne tu máme aj 4G podporu s DualSIM možnosťou. Cena Homtom HT6 je 90 € a predaj štartuje už 9. apríla v limitovanom množstve 30 kusov, opäť v čiernej farbe.

homtom-ht6-2

Kúpiť Homtom HT6

Homtom HT7 Pro

Mierne vylepšená verzia Homtom HT7 s prívlastkom „Pro“ v názve sa odlišuje hneď v niekoľkých oblastiach. Prvou zmenou je dizajn, ktorý pôsobí o niečo hodnotnejším dojmom. Skvalitnenie sa dotklo aj hardvéru. Procesor MediaTek MT6735, 2 GB RAM so 16 GB úložiskom sú značnými vylepšeniami, ktoré prispeli k oveľa lepšiemu dojmu zo smartfónu. Významným vylepšením je aj podpora mobilných sietí 4. generácie (4G). Nie je však žiadnym prekvapením, že cenovka sa mierne zdvihla a Homtom HT7 Pro si môžete kúpiť už za 63 € od 9. apríla v limitovanom množstve 30 kusov. Do predaja je zaradená šedá varianta.

homtom-ht7-pro

Kúpiť Homtom HT7 Pro

Homtom HT3

Prehľad akciovej ponuky zakončíme smartfónom, ktorý okrem neskutočne nízkej ceny ponúka aj kompaktnejší, 5-palcový HD displej. MediaTek MT6580, 1 GB RAM, 8 GB pamäť s podporou microSD kariet, Android 5.1 Lollipop a 5 MPx fotoaparát nevzbudzujú rešpekt, no jedná sa o konzistentné zariadenie, ktoré určite nesklame. Jedinou nevýhodou je nepodpora 4G pripojenia. Predaj s cenou 36 € začína už zajtra a e-shop si pripravil 30 kusov v tradičnej čiernej farbe.

homtom-ht3-nahlad

Kúpiť Homtom HT3

Kompletnú akciovú ponuku nájdete na tomto odkaze

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP