banner-redmi-4aČínsky kalendár sa od toho nášho mierne líši a obyvatelia ďalekého východu oslavujú príchod nového roka o čosi neskôr ako my. Z toho dôvodu obchodníci ponúkajú svoj tovar v novoročných výpredajoch aj niekoľko týždňov po tom, čo ostatní obyvatelia planéty už nový rok oslávili. V tejto ponuke od e-shopu Everbuying.net si každý nájde to svoje, od smartfónov a hodiniek až po rôzne gadgety. 

Meizu M3S

Cena: 130 €

meizu-m3s-3zdroj fotografie: Meizu

Kúpiť Meizu M3S za 130 €
3 GB RAM/32 GB ROM

Tento zástupca nižšej triedy dostal 5″ displej s HD rozlíšením, ktorý je po okrajoch zahnutý v 2,5D tvare. Spodnú časť pod obrazovkou obsadilo hardvérové tlačidlo so snímačom odtlačkov prstov. Nad displejom nájdeme potrebné senzory a nechýba predný fotoaparát s rozlíšením 5 MPx. Pre ešte lepšie selfie fotky vybavil výrobca snímač funkciou FotoNation 2.0. Zadná stena nesie hlavný fotoaparát s rozlíšením 13 MPx, clonou f/2.0 a PDAF zaostrovaním. Pod ním sa nachádza už len prisvetľovacia LED dióda pre lepšie zábery v nočných podmienkach. Srdcom smartfónu je 8-jadrový procesor MediaTek MT6750 s taktom 1,5 GHz.

meizu-m3s-4zdroj fotografie: Meizu

S ním v tejto verzii spolupracuje operačná pamäť RAM o veľkosti 3 GB a 32 GB vnútorné úložisko je možné rozšíriť prostredníctvom microSD karty. Pri návrhu Meizu nezabudlo ani na DualSIM funkcionalitu, Wi-Fi v štandarde 802.11a/b/g/n a LTE pripojenie, no bez podpory 800 MHz pásma. Meizu M3S napája 3020 mAh batéria a operačným systémom je Android vo verzii 5.1 Lollipop doplnený o nadstavbu FlymeOS. Tento celokovový smartfón môže byť tvoj už za 130 € v e-shope Everbuying.net. Počítať treba aj s možnosťou platby DPH vo výške 20 %, ktorá môže navýšiť celkovú cenu o 30 €.

Qing Cong Metal

Cena: 82 €

 

qing-cong-metal-4zdroj fotografie: XiaomiToday

Kúpiť Qing Cong Metal za 82 €
3 GB RAM/ 16 GB ROM

Pre menej náročných používateľov je vo výpredaji aj smartfón s veľkým 5,5″ displejom, ktorý prináša FullHD rozlíšenie. Nad obrazovkou je umiestnený snímač predného fotoaparátu s rozlíšením 8 MPx. Hlavný fotoaparát ponúka rozlíšenie až 13 MPx a v nočných podmienkach mu pomáha prisvetľovacia LED dióda. Pod touto dvojicou je umiestnený snímač odtlačkov prstov. Vnútri zariadenia pracuje 64-bitový procesor MediaTek MTK6753, ktorý sa skladá z ôsmich jadier. Každé z nich pracuje na frekvencii 1,3 GHz a o grafické úkony sa stará grafický akcelerátor Mali-T720. Procesor pri výpočtoch spolupracuje s 3 GB operačnou pamäťou.

qing-cong-metal-3zdroj fotografie: Smartcong

Pre súbory je k dispozícií 16 GB vnútorného úložiska a pomocou microSD karty sa dá zväčšiť až na 128 GB. Z konektivity mu nechýba Wi-Fi v štandarde 802.11a/b/g/n/ac a nezabudlo sa ani na 4G pripojenie, ktoré však nepodporuje európske pásmo B20. To si z časti vynahradzuje podporou dvoch SIM kariet. O napájanie sa stará akumulátor s kapacitou 3050 mAh. Qing Cong Metal môže byť tvoj v e-shope Everbuying.net len za 82 €, no cena sa môže navýšiť o dodatočných 16 € pri platbe DPH vo výške 20 %.

Zeblaze Blitz

Cena: 84 €

Zeblaze Blitzzdroj fotografie: Zeblaze

Kúpiť Zeblaze Blitz za 84 €
512 MB RAM/4 GB ROM

Pre nadšencov športov sú v tomto výpredaji dostupné aj inteligentné hodinky, ktoré zobrazujú informácie na 1,3″ displeji s rozlíšením 360 x 360 pixelov, ktoré chráni odolné sklo Gorilla Glass 3. generácie. Vnútri hodiniek sa skrýva procesor MediaTek MTK6580, ktorý spolupracuje s operačnou pamäťou RAM o kapacite 512 MB. K dispozícií je tiež vnútorné úložisko s veľkosťou 4 GB. Tento šikovný pomocník dostal aj fotoaparát s rozlíšením 2 MPx. Pomocou hodiniek Zeblaze Blitz si môže používateľ zavolať vďaka podpore SIM karty, 2G a 3G sietí. Okrem toho nechýba ani možnosť merania srdcového tepu či počtu prejdených krokov.

zeblaze blitz 7zdroj fotografie: Zeblaze

To všetko je zabalené vo vodeodolnej konštrukcii s certifikáciou IP67, v ktorej sa nachádza aj 480 mAh batéria. Pre prenos súborov je dostupné Bluetooth vo verzii 4.0 a okrem dát môže používateľ prehliadať internet aj cez Wi-Fi. Inteligentné hodinky Zeblaze Blitz bežia na upravenom operačnom systéme Android 5.1. Tento skvelý športový doplnok môžeš mať už za 84 € v e-shope Everbuying.net. Zabúdať netreba ani na možnosť platby DPH vo výške 20 %, ktorá v tomto prípade zvýši sumu o ďalších 17 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP