banner-vernee-apollo-liteMnohí z nás sa stále zdráhajú kupovať v čínskych skladoch a jedinou možnosťou pre nich je tak nákup z európskeho skladu, ktorý má výhody v podobe rýchleho dodania a vyhnutie sa prípadným platbám poplatkov na colnici. Väčšinou platí, že EU sklad má aj vyššie ceny, no aktuálny výpredaj v e-shope Geekbuying je tak trochu výnimkou. 

V najnovšej akcii je totižto množstvo známych produktov zľavnených na skutočne lákavé ceny. Obsah výpredaja kombinuje zariadenia z rôznych odvetví a my si teraz ukážeme trojicu najzaujímavejších. Dodanie z európskeho skladu trvá približne 2-7 dní.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro (verzia s plným LTE)

Výpredajová cena: 192 €!

xiaomi-redmi-note-3-pro-full-lte-verzia-1

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro s plným LTE za 192 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

Ak sa momentálne niekde vysloví najlepší smartfón strednej triedy, jednoznačná odpoveď padne na Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Tento smartfón sa trafil presne do čierneho a na trhu dosiahol hotové terno. Či už je to krásna hliníková konštrukcia, 5,5-palcový FullHD displej, výkonný procesor, 3 GB RAM, alebo Android 6.0 Marshmallow s obľúbenou nadstavbou MIUI 8, všetky vlastnosti krásne do seba zapadajú, čoho výsledkom je takmer bezchybný smartfón.

xiaomi-redmi-note-3-pro-full-lte-verzia-3

Medzinárodná verzia s kompletnou podporou LTE sietí a ešte k tomu z európskeho skladu za 192 € sa odmieta len veľmi ťažko. Pravdepodobne sa jedná o najlepšiu ponuku v celom výpredaji.

Ulefone Metal

Výpredajová cena: 125 €!

ulefone metal oficialne

Kúpiť Ulefone Metal za 125 €

V druhej ponuke sa trochu zastavíme v segmente low-endov, teda u zariadení, ktoré lákajú predovšetkým nízkou cenovkou. Model Metal od spoločnosť Ulefone však ponúka prekvapivo veľmi dobré atribúty za parádnu koncovú cenu. Bol by hriech nespomenúť prémiový dizajn, 5-palcový HD displej s elegantným 2.5D zahnutím, respektíve 3 GB RAM a čistý Android 6.0 Marshmallow, ktorý sa stará o dokonalý zážitok pri používaní.

ulefone metal oficialne biely

13 MPx hlavný fotoaparát, DualSIM a nádielka všetkých LTE frekvencií len dokazujú vysoké kvality tejto nedávnej novinky od Ulefone. Z európskeho skladu ho kúpite za veľmi výhodných 125 €.

Vernee Apollo Lite

Výpredajová cena: 221 €!

vernee-apollo-lite-recenzia (6)

Kúpiť Vernee Apollo Lite za 221 €

Vernee Apollo Lite určite patrí medzi najväčšie prekvapenia tento rok. Mladý výrobca prehovoril medzi gigantov poriadne nahlas a dal o sebe vedieť tým najlepším možným spôsobom. Toto high-end zariadenia kombinuje všetky dôležité vlastnosti, a teda krásny vzhľad, výkonné špecifikácie, dostatočne kvalitný fotoaparát a potrebnú konektivitu. Samozrejme, úplnou čerešničkou na torte je cena, ktorá v aktuálnej akcii EU skladu v e-shope Geekbuying.com dosahuje len 221 €.

TIP: Recenzia | Vernee Apollo Lite: Nováčik s vynikajúcou perspektívou

ZOBRAZIŤ CELÝ VÝPREDAJ EU SKLADU

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP