Čínske e-shopy ponúkajú nesmierne množstvo tých najrôznejších produktov, na ktoré si z času na čas pripravia aj skvelé akcie. Ďalšia vlna nových zliav prichádza od jedného z najväčších internetových obchodov Geekbuying.com. Tento gigant medzi e-shopmi teraz spustil akciový výpredaj produktov z jeho európskych skladov, ktoré bude mať zákazník doma už v priebehu niekoľkých dní.

Výpredajové ošiale v čínskych internetových obchodoch takmer nikdy nekončia a každú chvíľu sa dočkáme nových akcií. Tentokrát si pre zákazníkov pripravil obchod Geekbuying.com šiesty výročný výpredaj z európskych skladov. Najväčšou výhodou celej akcie sú obľúbené produkty za skvelé ceny, pričom doručenie pred dvere kupujúceho je poriadne rýchle. Sortiment akciových produktov ponúka tie najrôznejšie zariadenia. V našej ponuke teraz nájdeš za skvelú cenu smartfóny, kameru do auta, ale aj inteligentné hodinky.

Inteligentné hodinky Ticwatch E Sports

Cena: 127 €

Zľavový kupón: RRGAQGFL

Vo svete technológií neobišla moderná výbava ani inteligentné hodinky, ktoré sa pre mnohých stali skvelým nástrojom aj pri športe. Nové hodinky Ticwatch E Sports v sebe spájajú 1,4″ OLED displej chránený zafírovým sklom a 512 MB operačnej RAM pamäte. Pre uloženie osobných súborov je tiež dostupné 4 GB úložisko a celé prostredie hodiniek prináša operačný systém Android Wear.

Kúpiť hodinky Ticwatch E Sports za 127 €  
Kupón: RRGAQGFL

Zdrojom energie je 300 mAh batéria. Vo výbave hodiniek Ticwatch však nájdeme aj Google Asistenta a ďalšie funkcie, ktoré okrem dobre známych možností ponúkajú tiež privolať si Uber, či odpovedať na SMS správy hlasom. Za dodanie z talianskeho skladu cez DHL pritom zákazník zaplatí len 2 € a nemusí sa báť ďalších poplatkov.

Kamera do auta YI Ultra

Cena: 86 €

Bezpečnosť na cestách netreba vôbec podceňovať a skvelým pomocníkom pri natáčaní jazdy je tiež takáto kamera do auta, ktorá ponúka natáčanie záberov až v 2,7 K rozlíšení. Na výber je tiež možnosť videozáznamu pri 30 fps, respektíve až 60 fps. Pre ukladanie natočených videí je v balení priložená aj pamäťová karta s kapacitou 16 GB.

 

Kúpiť kameru do auta YI Ultra za 86 €
Bleskový výpredaj

Jazdu autom pritom táto kamera zvládne natáčať v širokom 140° uhle, pričom si s nízkou clonou f/1.9 poradí aj počas noci. Samozrejmosťou je už Wi-Fi pripojenie, no nechýba jej ani ovládanie hlasom. Natočené zábery pritom zobrazuje na 2,7″ displeji a o napájanie hardvéru sa stará 400 mAh batéria. Aj v tomto prípade platí, že doručenie z talianskeho skladu vyjde cez DHL len 2 € bez ďalších poplatkov pri doručení.

Xiaomi Mi A1 (Globálna verzia)

Cena: 168 €

Čínske Xiaomi vo svojej širokej ponuke smartfónov začalo od minulého roka ponúkať aj modely s čistým systémom Android. Prvým zástupcom tejto kategórie je práve Xiaomi Mi A1, ktoré sa pýši procesorom Snapdragon 625. Ten spolupracuje so 4 GB operačnou RAM pamäťou. Na jeho zadnej stene nechýba duálny fotoaparát s 12 MPx snímačmi, ktorý sa postará o skvelé fotografie a videá.

xiaomi Mi A1
Zobraziť celú galériu (3)
Kristián Hrušovský / FonTech

Kúpiť Xiaomi Mi A1 v globálnej verzii za 168 €
Bleskový výpredaj

Kovovú konštrukciu z prednej časti obsadil 5,5″ displej s FullHD rozlíšením a nad ním nájdeme tiež 5 MPx selfie fotoaparát. Všetok hardvér získava energiu z 3080 mAh veľkej batérie. Tento model je navyše teraz dostupný v globálnej verzii, čo zaručuje aj prítomnosť obľúbeného pásma B20. Doručenie z talianskeho skladu kuriérom DHL stojí len 5 € bez ďalších poplatkov.

Coolpad Cool Play 6

Cena: 233 €

V kategórii strednej triedy má svoje zastúpenie aj Coolpad s modelom Cool Play 6. Ten ponúka veľký 5,5″ FullHD displej. O výkonovú stránku smartfónu sa stará procesor Snapdragon 653, ktorý pri výpočtových operáciách kooperuje s veľkou operačnou RAM pamäťou o kapacite 6 GB. Dostatok miesta pre osobné súbory ponúka 64 GB ROM.

Kúpiť Coolpad Cool Play 6 za 233 €
Bleskový výpredaj

Skvelé fotografie zasa prináša duálny 13 MPx fotoaparát s clonou f/2.0 a pre selfíčka ho výrobca vybavil aj predným 8 MPx snímačom. V útrobách sa skrýva zdroj energie, ktorým je veľká 4060 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania. Po stránke konektivity ponúka Coolpad Cool Play 6 aj DualSIM funkcionalitu, rýchle 4G pripojenie, no v tomto prípade musí zákazník oželieť absenciu 800 MHz pásma. Z talianskeho skladu doručenie opäť stojí len 5 € prostredníctvom služby DHL.

Toto nesmieš zmeškať!
Výpredaj produktov z EU skladov

Prejsť k ďalším zľavám

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom