banner-mi-notebook-air-13
Ako iste viete, dnes vypukol vo viacerých svetových e-shopoch nákupný festival, ktorý nemá obdoby. Ak ste ešte stále neminuli všetky úspory tak zbystrite svoju pozornosť, pretože e-shop Tomtop.com prináša akciu, ktorá sa len tak často nevidí. V nej môžete získať viacero zariadení za neuveriteľnú sumu 10 €.

Ak stojíte tak si rýchlo sadnite, pretože pri pohľade na cenu tohto solídneho zariadenia sa vám môže veľmi ľahko zatočiť hlava. Leagoo M5 pritom rozhodne nie je žiadny predpotopný smartfón, práve naopak. Obsahuje totižto 4-jadrový procesor MT6580A, ktorý je doplnený o 2 GB RAM a 16 GB interného úložiska. Po fotografickej stránke má k dispozícii 8 MPx hlavný fotoaparát a 5 MPx selfie kameru. Okrem iného smartfón zaujme aj 5-palcovým HD displejom, systémom Android 6.0 Marshmallow, skenerom odtlačkov umiestneným na zadnej strane, kvalitným hliníkovo plastovým telom či 2300 mAh batériiou,ktorá zabezpečí nadpriemernú výdrž na jedno nabitie. Pre kúpu smartfónu Leagoo M5 musíte byť skutočne veľmi rýchly nakoľko za cenu 10 € je k dispozícii iba 5 kusov.

leagoo-m5

Nemenej zaujímavým prístrojom je aj Android TV Box s názvom Nexbox A95X. Táto nevýrazná čierna krabička skrýva vo svojom vnútri všetko, čo je potrebné na skvelú multimediálnu zábavu strávenú pri vašej „hlúpej“ televízii. Nexbox totižto ponúka 4-jadrový procesor Amlogic S905X, ktorému sekunduje 1 GB pamäť RAM spolu s 8 GB vnútornou pamäťou. Tá je rozšíriteľná o microSD kartu do kapacity 32 GB. Po pripojení k televízii vás privíta systém Android 6.0, s ktorým rozchodíte všetky vaše obľúbené aplikácie na omnoho väčšom displeji, ako ste zvyknutí. Opäť sa treba ponáhľať, pretože za 10 € je k dispozícii iba 5 kusov.

maxresdefault

Okrem toho sa v akcii nachádza viacero skvelých produktov medzi, ktoré patrí športová akčná kamera s rozlíšením 16 MPx, 2-palcový LCD displejom, či možnosťou nahrávania 4K videa pri 30 fps. Opäť platí rovnaká cena pričom kamera za 10 € poteší len piatich šťastlivcov. Za rovnakých podmienok je možné získať aj dron či bezpečnostnú kameru, s ktorej pomocou dokážete ustrážiť napríklad svoje ratolesti.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP