Vylepšujeme si fóny z Číny 16#: Chráňme si naše zmysly

banner-p9
Máte pocit, že váš smartfón má prehnane vysokú hladinu minimálneho jasu a bolia vás z neho večer oči? Chcete zaspávať pri hudbe, ale aj pri minimálnej hlasitosti je zvuk stále hlasný? Ak ste aspoň raz odpovedali áno, predstavíme vám 2 aplikácie, ktoré vám zmenia život k lepšiemu. Alebo aspoň ochránia vaše uši či zrak.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zrak
|
Twilight

TwilightUrbandroid Team الصحة واللياقة البدنية 0Download

Ak už ste na tento problém niečo hľadali, pravdepodobne ste sa dostali práve k tejto aplikácii. Je to jednoduchá aplikácia, ktorá nevyžaduje ROOT a zároveň sa dokáže prispôsobovať svetelným podmienkam podľa času a našej polohy. Červený filter si môžete prispôsobovať podľa vašej vlastnej potreby.

Aplikácia poskytuje širokú ponuku nastavení až po kompatibilitu s inteligentnými žiarovkami. Vďaka tomu môžete zosúladiť teplotu okolitého osvetlenia s vašou obrazovkou, tak, aby vyhovovala vaším potrebám. Aplikácia zvláda tiež drobné úpravy z mininastavení, ktoré otvoríte kliknutím na notifikáciu. Pokiaľ je však aplikácia zapnutá, systém vám nedovolí upravovať dôležité systémové nastavenia, ako sú napríklad povolenia aplikácií.

|f.lux

f.lux (preview, root-only)justgetflux الصحة واللياقة البدنية 0Download

f.lux je rokmi overená multiplatformová klasika pre počítače, ktorá sa teraz snaží ovládnuť trh mobilných zariadení. Aby však nezaťažovala vašu batériu a procesor, vyžaduje root práva, aby sa dokázal integrovať do systému a nezaťažovať ho tak na pozadí. Na Google Play ju nájdete veľmi krátko a zatiaľ je to iba testovacia, nakoľko ešte stále prebieha jej aktívny vývoj. Zároveň ponúka oveľa jednoduchšie užívateľské prostredie.

Sluch
|
Earpierce


Earpierce je veľmi malá, ale naozaj užitočná utilítka, ktorá presmeruje zvuk z hlavného hlasného reproduktora do predného slúchadla. Zvuk je tak oveľa tichší. Okrem toho dokáže aj zvýšiť hlasitosť slúchadla ak nepočujete dobre druhú stranu, táto funkcia však vyžaduje ROOT. Ak chcete počúvať hudbu s priloženým mobilom na uchu, pravdepodobne nechcete uchom ovládať svoj mobil. Earpierce ponúka tiež možnosť, ktorú poznáte od hovorov, že po priložení k uchu zhasne obrazovka vášho zariadenia.

Speaker Boost

Speaker BoostOmega Centauri Software أدوات الفيديو 0Download

Ak ste teraz po spoznaní Earpierce zatúžili po niečom podobnom, čo by vám zvýšilo hlasitosť hlavného reproduktora, tak vývojár aplikácie Earpierce má pre vás riešenie. Vytvoril tiež aplikáciu, ktorá pomocou ROOT práv dokáže zvýšiť hlasitosť vášho hlavného reproduktora.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]