banner-mi-notebook-air-13Xiaomi tento rok okrem iného vstúpilo aj na dlho očakávaný trh s notebookmi. Prvé notebooky prišli pod názvom Mi Notebook Air a dostupná je 12.5 a 13.3-palcová verzia.

Prvé notebooky od Xiaomi sa podarili na jednotku, čo potvrdila aj naša podrobná recenzia. Nemôžeme však poprieť podobnosť s MacBook Air od Apple, a to nielen v názve. Keďže prišlo Xiaomi hneď s dvomi vydarenými modelmi, predstavenie ďalších do konca tohto roka sme vôbec neočakávali. Xiaomi však myslí inak a nový Mi Notebook Air možno predstaví len deň pred Vianocami, teda už 23. decembra. Pozvánka na predstavenie obsahuje aj fotografiu časti notebooku a prezrádza tak, čo by sme od neho mohli očakávať. Dizajn je úplne totožný a zaujíma nás len ukazovateľ 4G na displeji.

Xiaomi Mi Air 13,3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

mi-notebook-4g

zdroj fotografie: Gizmochina

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi Notebook Air: Prvý pokus vyšiel na jednotku

Vo vrchnej časti pozvánky sa nachádza aj logo čínskeho operátora China Mobile. Niektoré zdroje tvrdia, že sa bude jednať len o 4G verziu originálneho Mi Notebook Air a neprinesie žiadne iné vylepšenia. Ceny súčasných modelov sú okolo 480-500 € pre 12.5″ verziu a 700-750 € pre 13.3″ verziu. V prípade ceny nového môžu nastať dve situácie. Buď bude nový Mi Notebook Air drahší, alebo gigant zníži ceny súčasných a novinku bude predávať za pôvodné ceny. Mali by ste záujem o 4G verziu notebooku od Xiaomi?

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air 13

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP