banner-mx5
Koniec leta sa blíži a s ním aj veľké zľavy e-shopov predávajúcich čínske zariadenia. Jedným z nich je aj Everbuying.net, ktorý okrem veľkých zliav prináša aj súťaž o hodnotné ceny. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V súťaži e-shopu Everbuying.net, ktorá trvá od 25. augusta do 10. septembra je hlavná cena najnovší OnePlus 2, ktorý ani netreba predstavovať. Druhá cena je dvakrát smartfón Cubot X12 a poslednou cenou pre až 50 výhercov sú slúchadlá s motívom známych žltých Mimoňov. Pýtate sa, čo musíte spraviť, aby ste sa do súťaže mohli zapojiť? Je to jednoduché, stačí len zdieľať súťaž na vašom facebook profile.

sutaz-everbuying
Čo sa zliav týka, e-shop Everbuying.net každé tri dni spustí novú zľavu na dva smartfóny, pričom zľavy trvajú taktiež tri dni. V súčasnosti v zľave nájdete OnePlus 2 so 4 GB RAM a 64 GB pamäťou za cenu 415 € a smartfón Mlais MX s až 4300 mAh batériou za necelých 91 €. V zľave však nájdete aj smartfóny ako Mlais M7 za 154 €, špičkový Meizu MX4 Pro za 370 € či 32 GB verziu nového Xiaomi Redmi Note 2 za 187 €. Výber je naozaj veľmi široký. Celú ponuku zliav e-shopu Everbuying.com nájdete na tomto odkaze.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP