Vyhrajte nadupaný UMi Super v medzinárodnej súťaži!

banner-p9
Menší čínski výrobcovia robia všetko preto, aby sa na medzinárodnom trhu zviditeľnili. Toto chce dosiahnuť aj UMi, ktorý krátko po predstavení novej vlajkovej lode spustil medzinárodnú súťaž, kde novinku môžete vyhrať. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Princíp súťaže je veľmi jednoduchý. Stačí odpovedať na 10 jednoduchých otázok, zadať svoj e-mail a dúfať, že to budete práve vy, kto zbrusu nový smartfón od UMi vyhrá. Do súťaže sa môžete zapojiť na tejto stránke. Navyše ste zapojený do hry o zľavové kupóny v hodnote až 70 dolárov! Tie môžete následne aplikovať pri kúpe nového UMi Super, vďaka čomu kúpite smartfón s výbavou vlajkovej lode oveľa výhodnejšie. UMi každý deň až do 22. mája rozdá 10 takýchto kupónov. Výherca smartfónu UMi Super bude vyhodnotený 23. mája.

umi-sutaz

Zapojiť sa do súťaže!

Najväčším ťahákom nového UMi Super sú nepochybne značkové a kvalitné komponenty použité v jeho vnútri. Všetky značkové komponenty sú integrované do celokovového tela UMi Super. Smartfón sa pýši 5,5-palcovým IPS FullHD displejom od výrobcu Sharp, osemjadrovým procesorom MediaTek Helio P10 s taktom 2,0 GHz, až 4 GB RAM pamäťou, 32 GB vnútornou pamäťou s možnosťou rozšírenia až o 256 GB, 13 MPx zadným a 5 MPx predným fotoaparátom, až 4000 mAh batériou s rýchlym nabíjaním, HiFi audiom, DualSIM funkcionalitou či plnohodnotným 4G LTE pripojením. UMi Super si môžete predobjednať v tomto e-shope.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.