Vianoce sú za rohom a ty možno panikáriš nad chýbajúcimi darčekmi. Stres rozhodne k Vianociam nepatrí, preto sme pripravili výber hneď niekoľkých produktov z viacerých kategórií, ktoré potešia nejedného nadšenca technológií.

Bezdrôtové slúchadla do uší

S odchádzajúcimi portmi z mobilov sú dnes už kvalitné bezdrôtové štuple do uší neodmysliteľnou súčasťou každého, kto si bez hudby nedokáže predstaviť svoj deň. Philips ponúka svoj model TAT2205 v rôznych farebných variantoch. Za pár desiatok eur dostaneš slúchadlá s nádherným dizajnom, 4-hodinovým prehrávaním hudby, ktoré sa v prípade nabíjacieho puzdra navýši ešte o 8 hodín. Slúchadlá sú extrémne pohodlné, odolné voči potu a dobíjajú sa pomocou konektora USB-C.

Cena: 59,90 €

Bluetooth reproduktor

Pokiaľ hľadáš partnera na párty alebo si len fanúšikom kvalitného zvuku bez slúchadiel, skús sa sústrediť na Bluetooth reproduktor Philips TAS5505. Ten popri nadčasovom a decentnom dizajne ponúka nádherný zvuk vďaka výstupnému výkonu až 20 W. Obrovskou výhodou je jeho schopnosť spárovať ho s druhým reproduktorom a fungovať tak aj v stereo móde. Batéria vydrží až 12 hodín na jedno nabitie cez USB-C.

Cena: 99,90 €

Philips

Bezdrôtové slúchadlá s aktívnym potláčaním hluku

Ak si hudbu rád vychutnávaš nerušene alebo často cestuješ, určite oceníš aktívne potláčanie okolitého hluku. Práve to poskytnú pohodlné bezdrôtové slúchadlá so zatvorenou zadnou stranou Philips TAPH805. Samozrejmosťou je tak kompletné pokrytie uší pohodlnou tkaninou alebo až 30-hodinová životnosť batérie. V prípade potláčania hluku slúchadlá vydržia až 25 hodín. Nechýba ani kompaktný dizajn, bleskurýchle nabíjanie a podpora virtuálnych asistentov.

Cena: 179,90 €

Prémiový soundbar s nádherným dizajnom

Philips ponúka vynikajúce riešenia aj pre ozvučenie obývačiek. Prvý kandidát z momentálnej ponuky zastáva pozíciu cenového kompromisu v línii soundbarov, kedy model HTL3325 ponúka trojkanálové riešenie reproduktorov, doplnené o výkonný bezdrôtový subwoofer. Nechýba ani technológia HDMI-out (ARC), vďaka ktorej môžeš soundbar ovládať aj pomocou ovládača televízora. Čerešničkou na torte je nízky a jednoduchý dizajn.

Cena: 299 €

Inteligentný soundbar s asistentom Google

Philips sa so soundbaromTAPB405 obzerá diametrálne odlišným smerom ako v prípade vyššie popísaného variantu. Tu výrobca stavil na inteligentného asistenta Google, ktorý vďaka nadštandardným mikrofónom funguje aj na dlhšie vzdialenosti. O zvukové funkcie sa postarajú dva kanály a bezdrôtový subwoofer, bezproblémovo ovládaný aj ovládačom od televízora.

Cena: 299,90 €

Soundbar pre najnáročnejších s podporou Dolby Atmos

Keď hľadáš zvuk s najlepším pomerom ceny a kvality, určite pre teba je určený soundbar zo série Performance, TAB8505. Ten pokryje všetky potreby v kompaktnom a najmä štýlovom prevedení. Hlavnou prednosťou dvojkanálového systému so subwooferom je podpora nadčasovej certifikovanej technológie Dolby Atmos, ktorá reprodukuje špičkový priestorový zvuk. Philips do balenia vtesnal aj asistenta od Google alebo Siri či podporu Apple AirPlay 2. Dostupný je aj ekosystém Play-Fi, zabezpečujúci prepojenie všetkých bezdrôtových reproduktorov.

Cena: 399,90 €

Soundbary Philips sú teraz ešte výhodnejšie, ako kedykoľvek predtým. Pokiaľ si do 31. decembra kúpiš jeden z vybraných soundbarov, môžeš získať až 90 € späť. Zoznam vybraných predajní, modelov a podmienky akcie nájdeš na tejto adrese.

Televízor pre masy zo série Performance

Philips rozhodne nezaostáva ani na poli televízorov, práve naopak. LED televízor PUS8505 stojí za zváženie u používateľov, ktorí rozmýšľajú nad kúpou nového, nadčasového modelu za výhodnú cenu. Elegantnému dizajnu sekunduje obraz so 4K rozlíšením, podpora HDR10+ a hlasové ovládanie za pomoci Google asistenta alebo Alexy.

O chod zariadenia sa stará operačný systém Android TV a unikátny procesor P5 Perfect Picture Engine. Čerešničkou na torte pri televízoroch Philips je exkluzívna funkcia Ambilight, kedy podsvietenie LED diódami po okrajoch televízora farebne reaguje na dianie na obrazovke, čím ťa ešte intenzívnejšie vtiahne do deja.

Cena (58″): 799 €

Vlajková loď s OLED panelom a Ambilight

Pokiaľ hľadáš televízor pre náročného konzumenta, Philips má exkluzívnu alternatívu práve pre teba. Model OLED+935 ponúka divákom vďaka OLED panelu špičkový obraz so 4K Ultra HD rozlíšením a nadštandardný zvuk od spoločnosti Bowers & Wilkings, kde nechýba ani Dolby Atmos a Dolby Vision.

Televízor s operačným systémom Android TV prekvapí obrazovým procesorom s umelou inteligenciou P5 AI Perfect Picture Engine, kedy podporuje tiež ovládanie v slovenčine či hlasového asistenta od Google.

Cena (55″): 2099 €

Philips si je funckiou Ambilight natoľko istý, že momentálne ponúka exkluzívnu akciu pre všetkých, ktorí by si nový nový zážitok zo sledovania chceli vyskúšať. Pokiaľ si do 31. januára 2021 zakúpiš akýkoľvek televízor s jedinečným LED podsvietením Ambilight a so zážitkom nebudeš spokojný, môžeš ho do tridsiatich dní vrátiť so zárukou vrátenia peňazí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP