Internetový obchod TomTop má vo svojej ponuke množstvo zaujímavých smart produktov rôznych značiek.  Aktuálne sme vybrali dva, ktoré stoja za pozornosť.

Oba produkty, vzhľadom na ich nízku cenovku, budú na Slovensko doručené bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov, čiže pri ich prípadnej objednávke stačí zvoliť štandardný spôsob dopravy, ktorý je navyše úplne zadarmo.

D18 Smart hodinky

Smart hodinky D18 stoja necelých 10 €, z čoho vyplýva, že od nich nemôžeš očakávať zázraky. Aj napriek nízkej cenovke ťa však dokážu pri troche „skromnosti“ v niektorých ohľadoch naozaj milo prekvapiť.

TomTop

Smart hodinky D18 disponujú 1.3″ farebným displejom s rozlíšením 240×240 pixelov, na ktorom dokážu po spárovaní s telefónom zobrazovať všetky dôležité upozornenia. Displej sa ovláda pomocou dotykového tlačidla. Podporujú aj meranie tepu, krvného tlaku, okysličenia krvi a tiež dokážu monitorovať kvalitu spánku.

Presnosť týchto funkcií je však vzhľadom na cenovku otázna. Milým prekvapením je ale certifikácia IP65. K dispozícii sú v niekoľkých farebných prevedeniach len za 9 €.

Bluetooth slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 Mini

Bluetooth slúchadlá od Xiaomi, konkrétne od dcérskej značky Haylou, patria k tomu najlepšiemu v segmente v pomere kvality a ceny. Za 19 € dostaneš dvojicu štupľových bezdrôtových slúchadiel, ktoré sa pripájajú k smartfónu pomocou Bluetooth 5.0 a ovládajú sa pomocou dotykových plôch umiestnených na vonkajšej strane slúchadiel.

TomTop

Xiaomi Haylou GT1 Mini tiež disponujú DSP technológiou redukcie okolitého hluku, podporujú hlasových asistentov a disponujú certifikáciou IPX5, takže sa nezľaknú ani špliechajúcej vody. Vydržia na jedno nabitie 3,5 hodiny, no ich obal poskytuje kapacitu na ďalších 12 hodín počúvanie hudby. Rozsah frekvencií slúchadiel je od 20 do 20 000 Hz.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú