V posledných týždňoch sa v spojení so Samsungom hovorí len o príchode nových vlajkových lodí Galaxy S10. Prémiový výrobca odolných obalov pre Samsung, Armadillotek, však hlási, že snímač v displeji nefunguje správne cez ochranné sklo obalu.

To by mohol byť pre Samsung obrovský problém. Taká technologická spoločnosť, akou je Samsung, by si rozhodne takéto veci mala postrážiť. Aby boli ochranné obaly včas k dispozícii, Armadillotek už pracuje na výrobe a svoje produkty už testoval na reálnych zariadeniach. So sklami však nastal dosť veľký problém, keďže snímač odtlačkov prstov v displeji nefunguje tak ako by mal. Aj preto sa spoločnosť Armadillotek rozhodla, že odolný obal Vanguard, ktorý chránil zadnú aj prednú stranu smartfónu, tentoraz príde bez ochrany displeja v podobe skla.

Veľa ľudí však už v dnešnej dobe ochranné obaly nepoužíva. U používateľov prémiových zariadení sa to vidí ešte častejšie, pretože si nechcú kaziť dizajn svojho zariadenia. Ak sa však rozhodneš siahnuť po najlacnejšej verzii, teda Galaxy S10 E, tak môžeš byť bez obáv. Tá totižto bude mať snímač odtlačkov prstov umiestnený v bočnom tlačidle na prebudenie a na tento model bude Armadillotek predávať plnohodnotný Vanguard obal spolu s ochranným sklom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom