Pokiaľ práve nie si hráčom náročných 3D hier a počítač využívaš na bežne pracovné účely, Mini PC od spoločnosti VOYO by ťa mohol zaujať svojou výbavou a najmä cenou bez DPH.

Konštrukcia mini počítača VOYO VMac V1 je tvorená luxusným hliníkom a jej rozmery sú 12 x 12 x 2,8 cm pri hmotnosti okolo 400 gramov. Na predaj sú v súčasnosti 2 farebné verzie, kráľovská modrá a tradičná zlatá.

Určený pre nenáročných

Hlavnou výpočtovou jednotkou je procesor Intel Celeron N3450 z generácie Apollo Lake. Tento mobilný procesor disponuje 4 jadrami s taktom 1,1 – 2,2 GHz. Jadrá sú vyrobené modernejšou 14 nm technológiou. Výbavu dopĺňa grafický čip Intel HD Graphics 500 s taktom 200 MHz až 700 MHz a 12 výpočtovými jednotkami.

K dispozícii sú 4 GB vymeniteľnej pamäte RAM typu DDR3L. Pre úschovu dát je súčasťou rýchly SSD disk s kapacitou 120 GB a rozhraním M.2. Disk je možné vymeniť za iné SSD až do veľkosti 512 GB s rovnakým rozhraním. Určite netreba očakávať prevratný výkon, ale bez problémov postačí na pozeranie filmov, kancelársku prácu, prácu na internete a iné.

 

 

Pre pripojenie k internetu je k dispozícii gigabitová ethernetová linka alebo WiFi prostredníctvom externého modulu s 2,4 GHz / 5 GHz kanálom a USB. Modul je súčasťou balenia. VOYO VMac V1 si poradí aj so 4K video výstupom, takže môže nájsť využitie aj ako rozšírenie bežného televízora. Konektivita zahŕňa až 3 USB porty verzie 3.0, miniHDMI port, 3,5 mm zvukový jack, čítačku microSD kariet a DC port pre nabíjanie. Mini počítač od Voyo beží na originálnej aktivovanej verzii Windowsu 10.

Poteší cenou bez DPH

Čoraz častejšie sa stretávame s produktami, ktoré si z Číny môžeme zakúpiť bez DPH. Takúto možno dopravy ponúka aj e-shop LightInTheBox, pričom je úplne zadarmo. Samotné dodanie trvá 10 – 18 pracovných dní a ide teda o expresnú dopravu.

Zobraziť celú galériu (9)
Voľba dopravy a poistenia zásielky prebieha v druhom kroku v košíku po zadaní adresy.

Kúpiť miniPC VOYO VMac V1 za 154 €

Čerešničkou na torte je cena mini počítača VOYO VMac V1, ktorý môže byť tvoj za necelých 155 €. Pri objednávaní odporúčame priplatiť si za poistenie zásielky, ktoré vyjde len na 3,5 € a máš istotu, že sa s tvojimi peniazmi nič nestane.

Poznámka redakcie: Za predaj produktu nezodpovedáme, len informujeme o akcii. Predaj, ako aj dodanie tovaru zastrešuje predajca, na ktorého odkazujeme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom