banner-redmi3pro
VKWorld je jeden z menej známych čínskych výrobcov, ktorý sa zameriava skôr na low-end segment smartfónov. Ich stratégiou sa stali priam super lacné smartfóny. Tohto business modelu sa bude držať aj pripravovaný obor VKWorld T1.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vďaka inovatívnym čínskym výrobcom smartfónov máme na trhu možnosť vidieť aj také, ktoré vás nezruinujú. Jedna z najväčších nevýhod týchto lacných zariadení je väčšinou malý displej, ktorý ponúkajú. Síce veľa z vás veľké displeje nenávidia, nájdu sa tu aj takí, ktorí si na svojom veľkom smartfóne užívajú napríklad filmy vo vysokom rozlíšení. Práve výrobca VKWorld sa toto snaží zmeniť s prichádzajúcim modelom VKWorld T1. Ten bude disponovať masívnym 6-palcovým displejom a kovovým telom. Jeho cena bude pritom super nízka, hovorí sa o sume 52 €.

vkworld-t1-1
Pevnosť konštrukcie VKWorld T1 zabezpečí práve použitie hliníka. Pre lepšiu ergonómiu bude zadná strana zariadenia mierne zahnutá a hrany prejdu tzv. diamantovým rezom. Smartfón príde v troch farebných prevedeniach – striebornej, šedej a zlatej. Spolu s údajmi o konštrukcii a dizajne sa k nám dostali aj hardvérové špecifikácie novinky. 6-palcový displej bude krytý odolným sklom Gorilla Glass s už známym 2.5D zahnutím. Vo vnútri VKWorld T1 sa má nachádzať zatiaľ nešpecifikovaný štvorjadrový procesor (pravdepodobne MediaTek MT6580) s 2 GB RAM a 16 GB vnútornou pamäťou. K dispozícii bude aj slot pre microSD karty. Na zadnej strane môžeme očakávať 13 MPx fotoaparát, na prednej zasa 5 MPx selfie kameru. Samozrejmosťou je aj DualSIM funkcionalita.

Kúpiť VKWorld F1 na Gearbest.com za 45 €

vkworld-t1-2
Ostatné detaily ako napríklad rozlíšenie displeja a dátum uvedenie na trh zatiaľ nepoznáme. Už teraz to však vyzerá na veľmi schopného konkurenta pre smartfóny iných výrobcov.

Zdroj: VKWorld

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom