Asi najväčším lákadlom tento rok od spoločnosti Vivo bude nový model X5Pro, ktorý by mal ponúknuť špičkovú výbavu a zahnutý displej. Zahanbiť sa nechce nechať ani pripravovaný model Xshot3, ktorý by mal tiež patriť do kategórie špičkových smartfónov a zaradiť sa medzi najpredávanejšie modely spoločnosti.

[/blockquote]

ViVo Xplay 3S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Prvé obrázky, ktoré máme k dispozícii, nám naznačujú podobné konštrukčné vlastnosti, ako bude mať X5Pro a kapacitné tlačidlá pod displejom. Pravdepodobne sa bude jednať o kovovú konštrukciu. Z dnešných únikov informácií sme sa tiež dozvedeli aj možné špecifikácie, ktoré budú spĺňať najvyšší štandard. O výkon sa v tomto prípade postará dobre známy procesor Qualcom Snapdragon 810 so 4 GB RAM. Veľkým lákadlom bude aj 16 MPx zadná kamera s optickou stabilizáciou obrazu a laserovým zaostrovaním. Na prednej strane by sa mala nachádzať 8 MPx kamera.

Zatiaľ spoločnosť Vivo neuviedla oficiálny dátum predstavenia. Novinka by mala určite patriť medzi ašpirantov na titul smartfón roka. Nechajme sa teda prekvapiť, čo si pre nás Vivo tento rok prichystá.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú