banner-redmi-note-3-pro
Vivo Xplay 5 je jedno z tých zariadení, ktoré v poslednej dobe spomíname stále častejšie. Máme na to dobrý dôvod – okrem najnovšieho Snapdragon 820 procesora v ňom podľa oficiálnych teaserov nájdeme aj rekordných 6 GB RAM. Nová fotografia by nám mala priblížiť, na čo sa máme 1. marca tešiť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dnes svetlo sveta uzreli živé fotografie novej vlajkovej lode od Vivo. A zdá sa, že rendery spred troch dní sa ukázali byť pravdivé. Fotografia totiž odhaľuje kapacitné tlačidlá s dizajnom charakteristickým pre Vivo, snímač odtlačkov prstov, kovové telo (súdiac podľa anténových pásikov na bočnej strane zariadenia) a najmä zahnuté okraje displeja. Z fotografií sa dá usúdiť, že Vivo Xplay 5 bude plne využívať zahnutý displej.

ViVo Xplay 3S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


vivo xplay 5 leak

Vivo Xplay 5 by mal prísť s 5,5-palcovým 2K displejom (rozlíšenie 2560 x 1440 pixelov), spomínaným Qualcomm Snapdragon 820 procesorom a 6 GB RAM, ktoré sa podľa AnTuTu benchmarku ukazujú ako smrtiaca kombinácia (konkrétne novinka skórovala s viac ako 160 000 bodmi). Zadný fotoaparát by mal podľa všetkého mať rozlíšenie 16 MPx, kým predný 8 MPx.

vivo xplay 5 teaser

Žiadne oficiálne informácie o cene nie sú známe, neoficiálne zdroje uvádzajú 665 €, avšak tá sa zdá byť mierne prestrelená. Oficiálne predstavenie nového nadupaného „Číňana“ Vivo Xplay 5 sa bude konať 1. marca.

Zdroj: gsmarena.com, pricejara.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP