banner-mi-band-2Netrvalo dlho a po predstavení vlajkovej lodi Vivo Xplay 5 pripravuje spoločnosť Vivo ďalšiu novinku. Je ňou zariadenie, ktoré bude niesť názov Vivo X7 a informácie o ňom priniesla samotná spoločnosť. Dnes sme sa dočkali teaserov, ktoré lákajú nádhernými krivkami smartfónu tak, ako je to u tohto výrobcu pomaly zvykom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vivo je jednou z čínskych spoločností, ktoré sa usilovne snažia zaujať zákazníkov na globálnom trhu. Dôkazom tejto snahy môže byť aj spolupráca s filmovým gigantom Marvel. Najnovšie želiezko v ohni, ktorým by rozhodne nepohrdla ani slávna skupina hrdinov Avengers, ponúkne 5,5-palcový displej ovládateľný jednou rukou. Nie sme si však celkom istý ako bude možné ovládať zariadenie s takouto uhlopriečkou pomocou jednej ruky, no veríme, že spoločnosť naplní svoje sľuby a na obsluhu jednou rukou smartfónu nebudeme potrebovať ruku Hulka. Pravdou však je, že rozmery rámikov po stranách displeja vyzerajú na obrázkoch naozaj minimálne. Navyše, hrúbka zariadenia bude taktiež na veľmi nízkej hodnote a pohodlnému používaniu by mali dopomôcť aj efektne zaoblené hrany prístroja. Zaoblené bude pravdepodobne aj 2.5D sklo okolo displeja. Vivo oficiálne potvrdilo skener odtlačkov prstov, ktorý sa bude skrývať v hardvérovom domovskom tlačidle. Používanie skenera má byť rýchle a načítanie odtlačku bude otázkou zlomku sekundy.

vivo-x7-001

Vyššie spomínané špecifikácie rozhodne nie sú zlé, no tou hlavnou vychytávkou Vivo X7 majú byť jeho fotografické schopnosti. Spoločnosť potvrdila, že zariadenie príde so 16 MPx selfie fotoaparátom, ktorý sa postará o naozaj kvalitné snímky. Pre ešte vyššiu kvalitu zhotovených selfies, má fotoaparát disponovať funkciou Moonlight. O tejto funkcii však toho výrobca viac neprezradil, no súdiac podľa názvu, ide pravdepodobne o funkciu, ktorá slúži na zlepšenie fotografií v horších svetelných podmienkach. O hlavnom fotoaparáte na zadnej strane Vivo neprezradilo absolútne nič. Vzhľadom na schopnosti toho predného, je ale veľmi pravdepodobné, že ten zadný sa taktiež nenechá zahanbiť. Zatiaľ sú toto všetky informácie, ktoré máme o novinke k dispozícii. O ďalších vás však budeme bez váhania informovať.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom