Vivo X6 prinesie 4 GB RAM, snímač odtlačkov prstov a nechýbajú ani mobilné platby

banner-oneplus-x
Niekoľko dní dozadu začala čínska spoločnosť Vivo zverejňovať teasery, ktoré nám zatiaľ neukázali mnoho špecifikácií, ktorými bude nový Vivo X6 disponovať. K podpore 4G konektivity  pribudne na list po novom aj 4 GB RAM či hardvérový snímač odtlačkov prstov, ktorý bude doplnený o možnosť mobilného platenia. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po vzore Apple a Samsungu sa Vivo rozhodlo taktiež osadiť nielen snímač odtlačkov prstov, ale vyvinúť aj bezpečný spôsob pre platby. Jednať by sa malo o 360 stupňový skener, ktorý by sa mal nachádzať na zadnej strane smartfónu a celkovo by mal dopĺňať dizajn nového Vivo X6. Vivo tiež deklaruje, že novinka príde so skutočne gigantnou porciou operačnej pamäte RAM – 4 GB. Za povšimnutie tiež stojí množstvo vyhradenej pamäte pre grafické vykresľovanie, ktoré bude činiť 1 GB. S dostupnosťou na našom území určite počítať nemusíme, no Vivo X6 si určite nájde cestu aj na európske trhy.

Ďalšie informácie o kamere, batérii či CPU známe zatiaľ nie sú, no už čoskoro by sme sa mali dočkať ďalších ukážok, preto náš pozorne sledujte aj naďalej.

Zdroj: GizmoChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Baláž
Operačnému systému Android sa podrobne venujem už vyše piatich rokov a oslovil ma aj Android Wear. Prečo? Jednoduchosť a úplné užívateľské prispôsobenie prostredia je pre mňa dôležité. Momentálne vlastním Samsung Galaxy Note 3 Neo a Motorola Moto 360.