Jeden z najväčších triumfov čínskych výrobcov, je čerstvá novinka v podobe smartfónu Vivo NEX S. Toto prelomové zariadenie prichádza s funkciami doteraz nevídanými a teraz máš možnosť o vlastniť aj ty.

Prelomový smartfón s najnižšou cenou

Len teraz sa začal jeho oficiálny predaja a my pre teba už máme ponuku ktorá sa neodmieta. Vďaka kupónu, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope, môže byť tento smartfón tvoj už za 534 €! Táto cena sa takmer vyrovnáva tej, ktorá bola naznačená pri predstavení smartfónu. K dispozícii je však obmedzené množstvo kupónov, takže rýchlosť v tomto prípade je rozhodujúca.

Kúpiť Vivo NEX S v globálnej verzii a s čítačkou odtlačkov v displeji za 534 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Pri vytváraní objednávky nezabudni odkliknúť dopravu EU Priority Line, ktorá je v tomto prípade úplne zadarmo a okrem doručenia bez dodatočných poplatkov, sľubuje dodanie do 13-15 dní a to prostredníctvom kuriérskej služby.

Najnovší hardvér, čítačka odtlačkov v displeji a vysúvacia predná kamera

V tomto prípade ide o najvyšší model, ktorý ponúka súčasný TOP procesor Snapdragon 845, spoločne s 8 GB RAM a 128 GB úložiskom.Displej má 6,59″, rozlíšenie FullHD+ a ide o Super AMOLED s pomerom 19,3:9. Rámčeky okolo neho sú skutočne minimálne a spodná brada má len 5 milimetrov.

Najzaujímavejšou častou celého displeja je vstavaná čítačka odtlačkov prstov. To pre Vivo nie je žiadna novinka, nakoľko ešte na MWC 2018 ukázalo, že mu táto technológia nie je cudzia a mal ju už aj koncept Vivo Apex. Ide už o tretiu generáciu, ktorá zlepšuje presnosť o 50 % a rýchlosť odomknutia o 10 % oproti predchádzajúcej verzii.

Vzhľadom na absenciu výrezu v displeji, senzory, slúchadlo a predná kamera nie sú viditeľné. Výrobca sa s tým veľmi dobre vysporiadal a pri telefonovaní je zvuk šírený prostredníctvom frekvencií na displeji, ktoré sa následne prenášajú do ucha. Predná kamera je ukrytá v tele a vysúva sa z hornej strany zariadenia. Rôzne senzory sú ukryté priamo pod displejom, cez ktorý dokážu bez problémov fungovať. Zaujímavé, že poprední výrobcovia neustále tvrdia, že súčasná technológia niečo také neumožňuje a potom príde Vivo, ktorý všetkým vytrie zrak.

Na zadnej strane sa vyníma duálny fotoaparát s rozlíšením 12 MPx. Ide o snímač Sony IMX363. Uložený je vertikálne na ľavej strane a pod ním sa nachádza prisvetľovacia dióda. Veľkosť pixelov je 1,4 μm a clona je f/1,8. Podporovaná je aj 4-osová optická stabilizácia obrazu. Predný fotoaparát má 5 MPx a ako už bolo spomenuté, vysúva sa priamo z konštrukcie smartfónu. Pri oboch nechýba podpora umelej inteligencii, ktorá sa preukazuje hlavne pri rozpoznávaní scén, čím automaticky nastaví fotoaparát, aby bola snímka čo najkrajšia.

Nová nadstavba a vlastný hlasový asistent

Predstavená bola aj úplne nová verzia nadstavby Funtouch OS 4, ktorá sa vyznačuje predovšetkým vlastným hlasovým asistentom Jovi. Na prezentačnej akcii boli prezentované jeho schopnosti v reálnom čase prekladať reč do iných jazykov, či prevod meny do inej, podľa aktuálneho kurzu. Problém nemá ani s posielaním súborov, navigáciou, vytvorením objednávky či rozpoznávaním obrázkov.

Batéria má kapacitu 4000 mAh, čo je vcelku slušná hodnota. Nakoľko je Vivo veľkou spoločnosťou, problém by nemal byť ani s optimalizáciou systému, aby bolo využívanie energie čo najviac efektívne. Nezabudlo sa ani na hráčov a priamo pre nich je v zariadení implementovaný herný engine. Vylepšené sú aj antény (4×4 MIMO), aby bolo dosiahnuté stabilné pripojenie za každých okolností. NEX do vienka dostal aj nové chladenie, ktoré udržiava zariadenie v dobrých teplotách, aj pri vyššej záťaži. Hráči sa potešia aj virtuálnemu 3D, 7.1 Hi-Fi zvuku, ktorý ich úplne vtiahne do deja hry. Prítomný je aj DAC prevodník. NEX S dokonca prichádza aj so širokou podporou LTE sietí, vrátane u nás používaného B20 (800 MHz).

Kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom