Preskúmajte OnePlus 3 spolu s nami v našej exkluzívnej video recenzii

banner-oneplus-3
Náš obsah Youtube kanálu sa stabilne rozrastá o nové a nové videá, a dúfame, že sa vám páčia. Tentoraz sme sa však rozhodli pre miernu zmenu. Nebojte sa, jedná sa o zmenu, ktorá vás určite poteší. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V najnovšom videu sme sa pozreli na novú vlajkovú loď spoločnosti OnePlus, OnePlus 3. Tentokrát však nejde o prvý pohľad na smartfón, no o kompletnú slovenskú video recenziu, ktorá je na Slovensku prvá svojho druhu! Stále platí, že radi privítame akékoľvek nápady, postrehy alebo kritiku, ktorá nás môže posunúť ďalej. Toto video je však len akási čerešnička na torte a plnohodnotná písaná recenzia bude uverejnená v nasledujúcich dňoch. Vychutnajte si teda naše nové video a prajeme vám príjemný zážitok.

OnePlus 3 na Slovensku

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • Jakub Smolka

  super recenzia, len tak ďalej

 • marek7610

  Ok. Recenzia my pride fajn aj keď nie úplná. Pár vecí ako napr.signal GPS, ako pracuju sim karty či súčasne , ako je to zo signálom wifi, signál operátorov. Tieto veci stále riešia na zahraničných fórach. Mobil má s tým vraj problémy. Myslel som si že v recenzii skor detailnejšej sa dozviem viac ale dozvedel som sa presne len to čoho je plný youtube. Dúfam že písomnú recenziu prihodíte, lebo tie píšete asi najpodrobnejšie na Slovensku a pravdivo. Ostatné čo sú na konkurenčných SK weboch pokladám za slabé čo sa týka tohoto fónu.

  • Samozrejme, písaná recenzia bude oveľa podrobnejšia :)

 • Paranormalreality

  robite to celkom fajn, palec hore. skoda, ze som tak spokojny s oneplusx, ze nepotrebujem absolut oneplus3 ….