Onedlho uplynie 10 rokov od predstavenia prvého iPhonu. Na takúto výnimočnú chvíľu si tak tento gigant pripravuje aj nový iPhone 8 s prívlastkom „výročný“. Práve od tohto modelu sa čaká, že prinesie špičkovú výbavu a inovatívny dizajn. 

Doterajšie správy o novom iPhone 8, ktorých mimochodom nie je málo, hovoria o mnohých aspektoch tejto novinky, no poväčšinou sa všetko točí iba okolo čierneho farebného prevedenia. Čo ak by sa spoločnosť rozhodla predstaviť aj biely variant s keramickou konštrukciou? Táto možnosť by iste nadchla mnohých skalných fanúšikov Apple a rovnaký nápad dostali aj dizajnéri Thiago M Duarte a Ran Avni.

zdroj fotografie: Screenshot/ConceptsiPhone/YouTube

Nenechaj si ujsť
iPhone 8 zrejme spôsobí najväčší ošiaľ, aký technologický svet kedy zažil

Tí na svojom YouTube kanáli ConceptsiPhone zverejnili video, ktoré zachytáva iPhone 8 nielen v čiernej, ale aj v nesmierne príťažlivej bielej farbe, ktorá pokrýva keramickú konštrukciu konceptu. Niektoré špecifikácie na videu sa zhodujú s predošlými správami, no Tiahgo a Ran však urobili niekoľko zmien. Podľa ich návrhu bude mať iPhone 8 duálny fotoaparát umiestnený horizontálne, aj keď predošlé informácie naznačujú vertikálnu orientáciu dvojice snímačov.

zdroj fotografie: Screenshot/ConceptsiPhone/YouTube

Tomuto konceptu nechýba ani snímač odtlačkov prstov zabudovaný priamo v displeji či takmer úplne bezrámikový displej. Myšlienka, že Apple predstaví aj bielu verziu výročného iPhonu 8 je naozaj zaujímavá, no na reálny model si budeme musieť ešte pár mesiacov počkať. Zábery tejto nádhernej farby nájdeš na videu nižšie. Privítal by si iPhone 8 s keramickou konštrukciou v čistej bielej farbe?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom