Nové Galaxy S8-čky sa už naplno etablujú na trhu, čo znamená, že teraz môžeme čakať na nového zástupcu z rady Galaxy Note. Jeho príchod sa očakáva koncom leta, a to priamo na konferencii IFA 2017 v Berlíne.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Keďže do predstavenia ostáva ešte niekoľko mesiacov, je priskoro na rozprávanie sa o konkrétnej výbave tohto nesmierne očakávaného phabletu. Na internete sa však objavilo video, v ktorom je údajne ukázaný predný panel Note 8-čky. Vyzerá podobne ako ten, ktorý má Galaxy S8/S8+ a rozmerovo sa taktiež môže jednať o vernú podobu smartfónu. Podľa dostupných informácií sa pod ním bude nachádzať displej o veľkosti 6,3-palcov.

V pozadí panela si môžeš všimnúť nápis „Note 8“, no ten mohol napísať v podstate ktokoľvek. Okrem pokročilého Infinity displeja sa od Galaxy Note 8 očakáva aj duálny fotoaparát, ktorý by tak Samsung použil po prvýkrát. Úniky informácií pravdepodobne začnú začiatkom leta, kedy sa zrejme dočkáme aj prvých reálnych fotografií a detailnejších špecifikácií.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
13%
Chcem to
63%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
13%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.