banner-redmi-4a
Ostávajú presne 4 dni do najkrajšieho sviatku v roku. Počas Vianoc naozaj nič iné netreba riešiť, no predsa len sa objavil jeden vynikajúci výpredaj smartfónov, ktorý rozhodne nesmiete prehliadnuť. Pripravil ho dobre známy e-shop TomTop.com.

Vernee Thor

Cena: 50 €

vernee-thor-oficialne-fotky (13)
zdroj fotografie: Vernee

Kúpiť Vernee Thor za 50 €

Model Thor z dielne spoločnosti Vernee vznikol v spolupráci čínskeho výrobcu a známej taxislužby Uber. Výsledkom nie je len taký obyčajný smartfón, práve naopak. Vcelku kompaktné rozmery na čele s 5-palcovým HD displejom prispievajú k výbornému držaniu v ruke. 8-jadrový MT6753 kooperuje s 3 GB RAM pamäťou a 16 GB úložiskom, ktoré je možné rozšíriť microSD kartami. Android 6.0 Marshmallow zastrešuje softvérovú časť, respektíve 13 MPx zadný fotoaparát ponúka decentné fotografické kvality.

vernee-thor-oficialne-fotky (10)
zdroj fotografie: Vernee

5 MPx snímač na prednej strane zas dokáže vykúzliť veľmi pekné selfie fotografie. Nechýba ani DualSIM a plná podpora LTE frekvencií, pričom toto všetko stojí v akcii len 50 €. Má to ale zopár háčikov. Akcia začína o 11:00 nášho času zajtra, 21. decembra. Dostupných bude len 5 kusov! V prípade, že sa smartfón zastaví aj na colnici, cena stúpne o 10 €.

Oukitel K6000 Pro

Cena: 69 €

oukitel-k6000-pro-5
zdroj fotografie: Oukitel

Kúpiť Oukitel K6000 Pro za 69 €

Pri ďalšom smartfóne z výpredaja sa síce neposunieme výbavou veľmi dopredu, no predsa má Oukitel K6000 Pro niekoľko výhod oproti Vernee. Jednou z najdôležitejších je 5,5-palcový IPS displej, tentoraz s FullHD rozlíšením. Konštrukcia zariadenia je vyrobená z kombinácie hliníka a plastu. Pod kapotou pracuje 8-jadrový procesor MT6753 s taktom 1,3 GHz, ktorému dopomáha RAM pamäť o veľkosti 3 GB a plne dostatočné 32 GB interné úložisko s podporou microSD kariet.

oukitel-k6000-pro
zdroj fotografie: Oukitel

16 MPx fotoaparát vzadu ponúka decentnú kvalitu, zatiaľ čo vpredu operuje 8 MPx súrodenec. Nechýba ani kompletná nádielka LTE frekvencií slovenských operátorov v kombinácii s DualSIM funkcionalitou. Oukitel K6000 Pro vyjde v tomto vianočnom výpredaji len na 69 €, pričom však netreba zabúdať, že k dispozícii bude len 5 kusov so začiatkom akcie o 11:00 nášho času 25. decembra. Ak sa náhodou vyskytne nutnosť platby DPH, musíte rátať s dodatočnými 14 eurami.

HomTom HT20

Cena: 45 €


zdroj fotografie: TomTop

Kúpiť HomTom HT20 za 45 €

Tretím smartfónom vo výbere je zaujímavý low-end HomTom HT20. Tento cenovo dostupný pracant si záujemcov získa predovšetkým telom s odolnosťou voči nárazom a certifikáciou IP68. Do prednej steny je osadený 4,7-palcový HD displej, pričom v útrobách sa skrýva aj procesor MediaTek MT6737, 2 GB RAM pamäť a 16 GB úložisko. Po stránke softvéru tu je Android 6.0 Marshmallow. Primárny fotoaparát disponuje rozlíšením 8 MPx a selfie snímač na prednej strane má rozlíšenie 2 MPx.


zdroj fotografie: TomTop

Neoceniteľnou výhodou je aj podpora všetkých frekvencií 4G. V zľave stojí tento skutočne lákavý smartfón fantastických 45 €, no len pre prvých 5 kusov v akcii od 22. decembra od 11:00 nášho času. Platba DPH na colnici by v tomto prípade predstavovala zanedbateľných 9 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP