Koncom roka sme si pre teba pripravili mesačné predplatné, ktoré môžeš stále vyskúšať úplne zadarmo a užívať benefity, ktoré sme doplnili o ďalšiu exkluzívnu novinku. Ak si do 24. decembra kúpiš ročné predplatné, získaš nielen prístup k širokému spektru exkluzívnych tém a ešte aj bez reklám, ale aj výnimočné benefity.

Získaj predplatné a užívaj veľa benefitov

Aktivovaním predplatného zadarmo ale získaš ešte ďaleko viac. Okrem PREMIUM obsahu na FonTech.sk sa sprístupní aj platený obsah na portáloch Startitup, Odzadu a Emefka. Predplatné pritom bude platiť mesiac ododňa, kedy si ho aktivuješ, a ponuka platí úplne pre všetkých – ak si už niekedy naše PREMIUM predplatné zadarmo využil, v duchu vianočnej nálady ti ho znovu sprístupníme úplne bez poplatku.

Súčasťou nášho skorého vianočného darčeku je príležitosť dozvedieť sa to najzaujímavejšie zo sveta technológií, hier, vedy, elektromobility a veľa ďalšieho. Či už chceš čítať o najnovších pokrokoch a prekážkach vo svete energetiky, ktoré zahŕňajú rozhovory so zakladateľmi a šéfmi svetovo uznávaných startupov, alebo by si si radšej naštudoval informácie o elektromobiloch, PREMIUM obsah ti práve toto umožní.

K ročnému predplatnému automaticky získaš nielen prístup k PREMIUM obsahu všetkých portálov rodiny Startitup, ale aj 49 € voucher Golem One Pass platný v celej sieti. A keďže je zima, pripravili sme si pre všetkých milovníkov chladnejších mesiacov lukratívnu ponuku. Ale pozor, k dispozícii je len 30 kusov. O čo ide?

Tento článok je dostupný členom Fontech PREMIUM

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP