[Vyhlásenie víťazov] Vianočná súťaž | Vyhrajte špičkový smartfón Lenovo K3 Note od Gearbest.com

banner-xiaomi-mi4c
Blížia sa vianočné sviatky, ktoré slúžia na pobyt v kruhu najbližších. My v redakcii chceme Vás, našich fanúšikov, odmeniť nejakým tým krásnym darčekom pod stromček za Vašu podporu po celý rok. Je to pre nás veľmi výnimočná príležitosť a dúfame, že s nami ostanete aj do budúcna.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vyhlásenie víťazov

Naša vianočná súťaž úspešne skončila, náš maskot dostal nové meno a my potešíme niekoľko našich čitateľov skvelými vianočnými darčekmi. Hlavným stredobodom pozornosti našej súťaže bol náš nový maskot, pričom Vašou úlohou bolo vymyslieť mu meno. Do redakcie nám dorazilo veľké množstvo mien a vybrať len tie najlepšie nám dalo zabrať. Úspešne sme to však zvládli a spustili hlasovanie o najlepšie meno. Najviac hlasov získali tieto mená:

 • Fonči s 33,3% hlasov
 • Fonzy so 16,9% hlasov
 • Yoshi s 10,7% hlasov
 • Chy Tri Fon s 9,5% hlasov

Keďže meno pre nášho maskota je pre nás veľmi dôležité, výberu sme sa zúčastnili aj my, redakcia webu Fónyzčíny.sk a rozhodli sme o víťazovi novučičkého smartfónu Lenovo K3 Note. Dnešným dňom oficiálne prechádza náš maskot krstom s menom Fonzy! Keďže toto meno zaslali dvaja čitatelia, vyhráva ten, kto ho zaslal ako prvý. Výhercom nového Lenovo K3 Note sa stáva Tomáš Dulina, gratulujeme! Tričko s našim maskotom získava Sebastián Mažári, ktorý ako prvý zaslal meno Fonči a Oliver Szöllösi, ktorý ako prvý zaslal meno Yoshi. Nezabudli sme ani na hlasujúcich a výhercom novej Xiaomi Power Bank s kapacitou až 10 000 mAh sa stáva Laco Lukáš. Výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom e-maliu. Srdečne gratulujeme všetkým výhercom a tí, čo ste nič nevyhrali, nezúfajte, už čoskoro chystáme ďalšiu skvelú súťaž. 

Súťaž bola ukončená 1.12.2015.

Počas zimných mesiacov pripravujeme nejednu novinku, ktorá, ako dúfame, prispeje k zvýšeniu úrovne nášho relatívne mladého portálu. Súťaž sme Vám sľúbili už pár týždňov dozadu, keď naša oficiálna facebooková stránka dosiahla 1000 fanúšikov. Bohužiaľ, kvôli veľkému oneskoreniu dodania ceny sme súťaž museli odložiť a za tento čas sme na našej FB stránke presiahli už 1500 fanúšikov. Sme veľmi radi, že každým dňom sa k nám pridáva čoraz viac a viac nových fanúšikov.

sutaz-fonyzciny
Rýchlo rastú aj naše denné návštevy, čo je pre nás najväčšou vďakou za našu prácu. Čoraz viac Slovákov sa teda začína zaujímať o čínske zariadenia, čo je aj naším primárnym cieľom – ukázať Vám, že čínske smartfóny majú potenciál. Na druhej strane je to pre nás čoraz väčšia zodpovednosť, splniť nároky návštevníkov. Počas celého roka sme sa snažili skvalitňovať a zlepšovať našu stránku aj po tej dizajnovej stránke. Určite ste si všimli zmenu loga, na ktorom dominuje maskot s neznámym menom. Práve tento maskot bude primárnym cieľom našej vianočnej súťaže.

fonyzciny-maskot
Princíp je jednoduchý – stačí vymyslieť meno pre nášho maskota a zodpovedať jednoduchú súťažnú otázku. Viacero najlepších mien podľa nás 10 dní pred koncom súťaže vložíme do formulára, v ktorom budete môcť hlasovať za 3 finálne mená pre nášho maskota. Dvaja súťažiaci, ktorí sa umiestnia v prvej trojke, automaticky vyhrávajú tričko s motívom nášho webu. Čitateľ, ktorý sa umiestní v prvej trojici a ktorého meno sa nám bude páčiť najviac, vyhráva hlavnú cenu, smartfón Lenovo K3 Note, ktorý do súťaže venoval e-shop Gearbest.com. Aby sme motivovali aj hlasujúcich, každý, kto bude hlasovať o najlepšie meno pre nášho maskota je automaticky zaradený do súťaže o úplne novú Xiaomi PowerBank s kapacitou 10 000 mAh!

Hlasovanie o najlepšie meno

Poznámka redakcie: Každý čitateľ môže hlasovať len jedenkrát. V prípade duplikátov budú záznamy automaticky zmazané!


Lenovo K3 Note

V krátkosti si predstavíme smartfón Lenovo K3 Note. Výkon zariadenia obstaráva 8-jadrový procesor MediaTek MT6752 so 64-bitovou architektúrou, ktorému sekunduje operačná pamäť RAM s kapacitou 2 GB. O výkon núdza nebude, čo prezentuje aj výsledok v Antutu becnhmarku, kde zariadenie dosiahlo 45 000 bodov. Grafický výkon zabezpečí Mali760 MP2.

DSC_0037
Na prednej strane nájdeme veľký 5,5-palcový displej s Full HD rozlíšením. Celkové rozmery sú 152.6 x 76 x 8 mm. Milovníkov kvalitných fotografií určite zaujme 13 MPx zadný fotoaparát so svetelnosťou f/2.0 a duálnym LED bleskom. Predný fotoaparát má rozlíšenie 5 MPx. O dlhú výdrž sa postará 3000 mAh batéria. Softvérovú časť obstaráva Android vo verzii 5.0, ktorý dokáže túto výbavu plne využiť. Chýbať nesmie ani podpora DualSIM a 4G LTE na frekvenciách 1800/2100/2600 MHz.

DSC_0043

Smartfón Lenovo K3 Note do súťaže venoval e-shop Gearbest.com


 

Pravidlá súťaže:

 • Organizátorom súťaže je web Fonyzciny.sk.
 • Cenou v súťaži je 1x smartfón Lenovo K3 Note, ktorý venoval e-shop Gearbest.com, 2x tričko s motívom FónyzČíny.sk a 1x Xiaomi Power Bank 10 000 mAh.
 • Do súťaže sa môžu zapojiť všetci čitatelia webu zo Slovenska, s výnimkou redaktorov webu Fonyzciny.sk a zamestnancov Gearbest.com.
 • Platný a zaradený do žrebovania o hlavnú výhru je vyplnený on-line formulár so správnymi odpoveďami na súťažné otázky.
 • Vyplnenie on-line formulára je bezplatné.
 • Súťaž prebieha výhradne na stránke Fonyzciny.sk
 • Súťaž začína 1.11.2015 a on-line formulár s odpoveďami musí súťažiaci odoslať najneskôr do 20.11.2015 do pol noci. 21.11.2015 bude zverejnený formulár s najlepšími menami maskota podľa nás, z ktorých budú môcť čitatelia následne vybrať jedno, ktoré by podľa nich malo vyhrať. Po ukončení hlasovania vyberieme jedno finálne meno z prvej trojice mien s najväčším počtom hlasov, ktoré vyhrá.
 • Žrebovanie 4 víťazov sa uskutoční 1.12.2015. Výhercov súťažnej ankety budeme kontaktovať e-mailom a uverejníme ich na stránke Fonyzciny.sk.
 • V prípade, ak sa výherca/výhercovia neozvú, výhra pripadne organizátorovi.
 • Cena nie je vymáhateľná súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie.
 • Účasťou v súťaži každý účastník súhlasí s jej pravidlami.
 • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel súťaže. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťaže alebo jej zrušenie Organizátor oznámi na web stránke Fonyzciny.sk a na facebookovej stránke Fonyzciny.sk

Pošli nám TIP na článok