Vernee Thor a Uhans S1 je dvojica vynikajúcich smartfónov, ktoré sú teraz v parádnej zľave

banner-redmi3pro
Je mnoho výrobcov, ktorí sa zameriavajú výhradne na low-end segment a v mnohých prípadoch sťažujú používateľom výber nového smartfónu. Táto kategória je preplnená „tuctovými“ zariadeniami, no dvojica, ktorá sa dostala do skvelej akciovej ponuky, týmto titulom určite nedisponuje. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvým smartfónom je skvelá novinka, ktorá vznikla v spolupráci globálne známej taxislužby Uber a nováčika na poli smartfónov, spoločnosťou Vernee. Znakom veľkej snahy o čo najlepšie zariadenie je už samotná konštrukcia, ktorá pôsobí luxusným dojmom a dominuje jej aj 5-palcový HD displej s 2.5D zahnutím spolu so snímačom odtlačkov prstov v strede zadnej časti. Vnútro skrýva procesor MediaTek MT6753, 3 GB RAM a 16 GB úložisko s microSD podporou. Dostatočnú energiu smartfónu obstaráva 2800 mAh batéria. Svižný chod a prácu v systéme zabezpečí najnovší Android 6.0.

vernee-thor-oficialne-fotky (20)
Vzadu operuje 13 MPx hlavnmý fotoaparát, ktorému vpredu sekunduje 5 MPx snímač. Vernee Thor taktiež ponúka plnohodnotné 4G pripojenie a DualSIM funkcionalitu. Zakúpiť si ho môžete za fantastických 90 €, no cena platí len pre prvých 15 kusov v daný deň do 30. apríla. Na pamäti treba mať aj fakt, že smartfón je stále v predpredaji.

Predobjednať Vernee Thor za 90 €

Druhým smartfónom sa stala novinka od menej známej čínskej spoločnosti, ktorou je spoločnosť Uhans. Nepochybne jedným z hlavným faktorom kúpi sa stane prekrásny sklenený dizajn s hliníkovým šasi. Skener odtlačkov je opäť umiestnený na zadnej strane. Displej dostal rovnakú 5-palcovú uhlopriečku a HD rozlíšenie. Výkon zabezpečuje MediaTek MT6753, 3 GB RAM, rozšíriteľné 32 GB základné úložisko a podpriemerná 2200 mAh batéria.

uhans-s1
Operačným systémom sa stal Android 6.0 Marshmallow s vlastnou grafickou úpravou výrobcu FreemeOS. 13 MPx hlavný fotoaparát dokáže vďaka softvérovej interpolácii vytvárať až snímky v 16 MPx rozlíšení. Snímač má ďalej nízku clonu f/2.0 a zaostrovanie PDAF. Samozrejmosťou je aj DualSIM a kompletná paleta LTE frekvencií, čiže v podpore je aj 800 MHz frekvencia. Cena Uhans S1 putuje k zákazníkom za taktiež výborných 123 €. Limitovaná akcia trvá niečo málo cez 8 dní. Predpredaj smartfónu trvá až do 31. mája.

Predobjednať Uhans S1 za 123 €

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.