banner-vernee-apollo-liteHoci od ohlásenia Vernee Apollo ubehla už poriadne dlhá doba, tak sa stále tento chystaný počin mladého výrobcu nedočkal svojho oficiálneho predstavenia. Ambiciózna spoločnosť však usilovne pracuje na zdokonalení každého jedného aspektu svojej nadchádzajúcej vlajkovej lode. Najnovšie správy ukazujú, že tieto práce by čoskoro mohli priniesť aj nejaké to ovocie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Samotný výrobca potvrdil, že tohto dlho očakávaného zariadenia sa dočkáme ešte tento mesiac. Okrem toho je známy aj dizajn, či základné špecifikácie, ktoré sú špičkové. Telo smartfónu má byť vyrobené z kvalitného hliníka, ktorý obopne celú zadnú stranu spolu so všetkými jeho hranami. Naopak na strane prednej sa bude vynímať 5,5-palcový displej s jemným 2K rozlíšením. Tento jemný obraz zabezpečí výnimočný zážitok, či už pri prezeraní multimediálneho obsahu, hraní hier, ale aj pri využívaní náhlavnej súpravy na virtuálnu realitu. Tá bude stvorená priamo len pre model Apollo, pričom tu je pravdepodobnosť, že sa bude nachádzať už v základnom balení.

Vernee Apollo Lite môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

vernee-apollo1

Novinka z dielne tohto ambiciózneho nováčika bude mať čo ponúknuť aj po stránke výkonu. Postará sa o to 10-jadrový procesor MediaTek Helio X25 s taktom 2,5 GHz. Pri graficky náročnejších situáciách bude procesor spolupracovať s akcelerátorom Mali-T880. Interné úložisko dosiahne veľkosť 64 GB. Aby toho nebolo málo, hlavný fotoaparát prekvapí nielen vysokým počtom pixelov, ale aj kvalitou samotného čipu. Použitý bude totižto čip Sony IMX230 s rozlíšením 21 MPx, ktorý sa nachádza aj v Meizu Pro 6. Cena zatiaľ odhalená nebola, no s veľkou pravdepodobnosťou nás Vernee opäť milo prekvapí.

TIP: Porovnanie: Snapdragon 820 s Adrenom 530 vs MediaTek Helio X25 s Mali-T880

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]