banner-vernee-apollo-lite
Jedným slovom neuveriteľné. Prečo sme tak unesení z tejto ponuky? Odpoveď je jednoduchá. Vernee Apollo Lite sme ohodnotili v našej recenzii ako jeden z najlepších smartfónov tento rok a mladý výrobca dokázal svoj impozantný potenciál. Vtedy sa však cena pohybovala na úrovni 180 až 200 €, čo bola stále vynikajúca cenovka. 

Pri pohľade na pripravovanú akciu, v ktorej bude zariadenie dostupné už za 90 €, nikto neostane len tak nečinne sedieť. Musíte však byť veľmi rýchly, aby sa vám nejaký aj ušiel. Teraz čítajte veľmi pozorne! Akcia začína 31. októbra o 10:00 v e-shope GearBest.com. Táto fantastická akcia potrvá do 5. novembra, no pochybujeme, že ku koncu ešte budú nejaké kusy k dispozícii. Za takmer plnohodnotnú vlajkovú loď dať 90 € je doslova krádež a ak sa nad tým zamyslíme ešte viac, v akcii bude smartfón dostupný za menej ako polovicu svojej pôvodnej ceny.

vernee-apollo-lite-vs-op2-vs-mx6-6

Kúpiť Vernee Apollo Lite za 90 €

Rýchlo si ešte zrekapitulujme kľúčové špecifikácie. Základ tvorí krásna hliníková konštrukcia so snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane. Vpredu sa nachádza 5,5-palcový IPS FullHD displej. Zvyšné špecifikácie zahŕňajú napríklad 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20, 4 GB RAM pamäte, 32 GB úložisko (podpora microSD kariet), Android 6.0 Marshmallow, 16 MPx Samsung fotoaparát a DualSIM funkcionalitu, ktorá je úplne bezchybná vďaka podpore všetkých LTE frekvencií našich operátorov.

vernee-apollo-lite-antutu-test

Nezabúdajte nahliadnuť aj do našej podrobnej recenzie, v ktorej sa dozviete všetky potrebné informácie a nepochybujeme o tom, že vás smartfón rovnako nadchne ako nás. Držíme vám palce pri tejto vskutku výnimočnej akcii, ktorá sa určite tak skoro nebude opakovať.

Zobraziť akciovú ponuku

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom