banner-vernee-apollo-lite
Jedným slovom neuveriteľné. Prečo sme tak unesení z tejto ponuky? Odpoveď je jednoduchá. Vernee Apollo Lite sme ohodnotili v našej recenzii ako jeden z najlepších smartfónov tento rok a mladý výrobca dokázal svoj impozantný potenciál. Vtedy sa však cena pohybovala na úrovni 180 až 200 €, čo bola stále vynikajúca cenovka. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pri pohľade na pripravovanú akciu, v ktorej bude zariadenie dostupné už za 90 €, nikto neostane len tak nečinne sedieť. Musíte však byť veľmi rýchly, aby sa vám nejaký aj ušiel. Teraz čítajte veľmi pozorne! Akcia začína 31. októbra o 10:00 v e-shope GearBest.com. Táto fantastická akcia potrvá do 5. novembra, no pochybujeme, že ku koncu ešte budú nejaké kusy k dispozícii. Za takmer plnohodnotnú vlajkovú loď dať 90 € je doslova krádež a ak sa nad tým zamyslíme ešte viac, v akcii bude smartfón dostupný za menej ako polovicu svojej pôvodnej ceny.

vernee-apollo-lite-vs-op2-vs-mx6-6

Kúpiť Vernee Apollo Lite za 90 €

Rýchlo si ešte zrekapitulujme kľúčové špecifikácie. Základ tvorí krásna hliníková konštrukcia so snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane. Vpredu sa nachádza 5,5-palcový IPS FullHD displej. Zvyšné špecifikácie zahŕňajú napríklad 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20, 4 GB RAM pamäte, 32 GB úložisko (podpora microSD kariet), Android 6.0 Marshmallow, 16 MPx Samsung fotoaparát a DualSIM funkcionalitu, ktorá je úplne bezchybná vďaka podpore všetkých LTE frekvencií našich operátorov.

vernee-apollo-lite-antutu-test

Nezabúdajte nahliadnuť aj do našej podrobnej recenzie, v ktorej sa dozviete všetky potrebné informácie a nepochybujeme o tom, že vás smartfón rovnako nadchne ako nás. Držíme vám palce pri tejto vskutku výnimočnej akcii, ktorá sa určite tak skoro nebude opakovať.

Zobraziť akciovú ponuku

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
39%
Páči sa mi to
39%
Chcem to
11%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
6%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]