banner-vernee-apollo-lite
Mladý výrobca Vernee vtrhol na smartfónovú scénu vo veľkom štýle. Model Apollo Lite sa zapísal poriadne hrubým písmom do všetkých kroník čínskych e-shopov. Pomer ceny a výkonu je v prípade tohto kúsku teda úplne dokonalý! 

Poďme ale pekne po poradí. Základným prvkom celého zariadenia je exkluzívna hliníková konštrukcia, ktorá vytvára v ruke majiteľa pocit luxusu a prémiovosti tej najvyššej úrovne. Do prednej strany bol tiež osadený 5,5-palcový LTPS FullHD displej s 2.5D zahnutím po obvode. To opäť len prispieva k nádhernému vzhľadu. Hardvérová stránka Apolla Lite číta 10-jadrový MediaTek Helio X20 s grafickým akcelerátorom Mali-T880 MP4 a bezchybný multitasking vytvára 4 GB RAM pamäť.

vernee-apollo-lite-2zdroj fotografie: Vernee

Pre používateľove dáta je pripravené 32 GB interné úložisko s možnosťou rozšírenia skrz microSD karty až do maximálnej kapacity 128 GB. Spojovateľom medzi hardvérom a softvérom smartfónu je čistý Android 6.0 Marshmallow s niekoľkými extra funkciami navyše z dielne čínskeho výrobcu. Zadná strana okrem skenera odtlačkov prstov ponúka aj 16 MPx hlavný fotoaparát so snímačom od Samsungu, nízkou clonou f/2.0 a rýchlym PDAF zaostrovaním. Model Apollo Lite je teda vcelku schopným hráčom aj v tejto oblasti.

vernee-apollo-lite-antutu-testzdroj fotografie: Vernee 

Kúpiť Vernee Apollo Lite z európskeho skladu za 167 €

Pre všetkých nadšencov selfies je dostupný 5 MPx snímač na prednej strane. 3180 mAh batéria sa stará o napájanie celého zariadenia a k dispozícii je aj rýchle nabíjanie od MediaTeku. Pre mnohých však zohráva kľúčovú úlohu práve jedna z posledných vlastností, a to DualSIM funkcionalita s kompletnou podporou všetkých LTE frekvencií slovenských operátorov. Áno, tušíš správne, medzi podporovanými frekvenciami je aj 800 MHz frekvencia.

vernee-apollo-lite-recenzia (7)

No zďaleka najdokonalejšie pôsobí súčasná akcia, v ktorej si tento viac než lákavý smartfón môžeš zakúpiť už za 167 € rovno z európskeho skladu bez ďalších poplatkov navyše a s rýchlym dodaním. Poštovné ťa vyjde len na necelých 10 €.

vernee-apollo-lite-testujeme-1

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP