Vernee Apollo Lite s Helio X20 či 4 GB RAM vstupuje do predpredaja za 177 €!

banner-le-max-2
Éra desaťjadrových čínskych smartfónov začala s predstavením prvého 10-jadrového procesora na svete, MediaTek Helio X20. V súčasnosti je na trhu už niekoľko takýchto zariadení, pričom každé sa snaží zaujať rôznymi aspektami. Medzi nimi sa nachádza aj Vernee Apollo Lite, ktorý dva mesiace po predstavení prichádza do predpredaja.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vernee, úplný nováčik na trhu so smartfónmi, má na svojom konte za pomerne krátku dobu už tri smartfóny. Jedným z nich je aj Vernee Apollo Lite, ktorý spoločnosť predstavila nejaký ten piatok dozadu, no do prvých predpredajov vstupuje až teraz. Apollo Lite sa snaží zaujať veľmi slušnou výbavou a zároveň naozaj dostupnou cenou. Výrobca naviac ponúka zľavový kupón s hodnotou až 30 dolárov, ktorý môžete získať na tejto stránke. Po aplikovaní zľavy dostanete výslednú cenu príjemných 177 €. Cena bez zľavy je 203 €.

vernee-apollo-lite-predpredaj-2
Vernee Apollo Lite príde k fanúšikom v krásnom celokovovom prevedení, ktoré ukrýva 3.5 mm audio jack a napájací konektor USB typu-C. Vpredu bude smartfón operovať s kvalitným 5,5-palcovým FullHD displejom, ktorý dodá spoločnosť Sharp. Panel využíva technológiu IGZO a disponuje tiež ochranou voči modrému svetlu. Hnacou jednotkou zariadenia sa stal 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20 s pracovnou frekvenciou 2,3 GHz, 4 GB LPDDR3 operačnej pamäte RAM a 32 GB eMMC 5.1 interné úložisko. Veľkým pozitívom je určite podpora microSD kariet do maximálnej kapacity 128 GB.

vernee-apollo-lite-predpredaj-3
Tieto komponenty napája 3180 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania Pump Express 3.0. Dávku poriadnej rýchlosti zabezpečí Android 6.0 Marshmallow s miernou grafickou úpravou od Vernee, ktorú nazvala spoločnosť Vernee OS. Zmeny sú naozaj iba kozmetické a celý systém je takmer rovnaký ako “čistý” Android. Pre nadšených používateľov, ktorí radi upravujú a flashujú Custom ROM, je skvelou správou otvorená dostupnosť kernelu pre developerov. Očakávať teda môžeme širokú podporu alternatívnych ROM.

vernee-apollo-lite-predpredaj-4
Na zadnej strane smartfónu nájdeme 16 MPx hlavný fotoaparát. Jedná sa o snímač Samsung S5K3P3. Predný 5 MPx selfie fotoaparát rovnako využíva služby snímača od juhokórejského Samsungu, no jedná sa o snímač S5K5E2. Samozrejmosťou je aj DualSIM funkcionalita a pre medzinárodných používateľov si spoločnosť pripravila lahôdku v podobe plnej podpory 4G mobilného pripojenia.

Predobjednať Vernee Apollo Lite za 177 €

vernee-apollo-lite-predpredaj-5

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.