banner-vernee-apollo-liteNovember ako mesiac akcií ešte vôbec nie je na konci. O slovo sa tentokrát hlási skvelý smartfón od spoločnosti Vernee. Na stránke e-shopu Tomtop.com ho môžete kúpiť za skvelú cenu. 

Na jar tohto roka sa objavil na trhu nováčik s naozaj vysokými ambíciami. Vernee Apollo Lite spoločnosť predstavila ako menšieho brata pre svoju vlajkovú loď. Do nástupcu investoval výrobca nielen kvalitné materiály, ale aj veľký potenciál. Ten možno vidieť už pri prvom pohľade na zariadenie. Príjemný dojem robia použité materiály a skvelý dizajn. Keď nazrieme na špecifikácie smartfónu, zistíme, že za cenu, ktorú výrobca stanovil, ponúka Apollo Lite oveľa viac, akoby sme čakali. Pod kapotou nájdeme procesor MediaTek Helio X20, ktorý obsahuje až 10 jadier. Grafickú stránku skvelo zvláda výkonný akcelerátor Mali-T880.

vernee-apollo-lite-recenzia (6)

Kúpiť Vernee Apollo Lite za 188 €!

Na prednú stranu výrobca osadil 5,5″ displej s FullHD rozlíšením. Nad displejom sa ako obvykle nachádzajú potrebné senzory a 5 MPx selfie fotoaparát. Možno by ste čakali pod obrazovkou aj snímač odtlačkov prstov, no ten Vernee umiestil pod šošovku zadného fotoaparátu. Primárny fotoaparát dosahuje rozlíšenie až 16 MPx a spolu s PDAF zaostrovaním, a clonou f/2.0 dokáže robiť veľmi naozaj pekné fotografie. Čerešničkou na torte je aj nahrávanie 4K videí, ktoré sa v tejto cenovej kategórii len tak často nevidí. Samozrejmosťou je aj plná podpora 4G frekvencií a DualSIM funkcionalita.

vernee-apollo-lite-testujeme-2

TIP: Recenzia | Vernee Apollo Lite: Nováčik s vynikajúcou perspektívou

Trendom najnovších smartfónov je odstraňovanie 3,5 mm audio jacku pre slúchadlá, ktorý však v tomto prípade nechýba. Vernee Apollo Lite je napájané z 3180 mAh batérie. Zaujal vás tento Vernee Apollo Lite? Ak áno, mali by ste vedieť, že je teraz k dispozícii za skvelú cenu v európskom sklade e-shopu TomTop. Za takto skvelo vybavené zariadenie teraz zaplatíte teda len fantastických 188 € a navyše doručenie je otázkou len niekoľkých dní.

vernee-apollo-lite-testujeme-1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP