banner-vernee-apollo-lite
Nové generácie vlajkových lodí nechystajú len tí najznámejší výrobcovia smartfónov, ale aj tí menej populárni z Číny. Svoje novinky nám tento rok vo veľkom predvedie aj čoraz známejšie Vernee, ktoré si svojimi perfektnými smartfónmi získava srdcia čoraz väčšieho počtu fanúšikov.

Vernee je na scéne so smartfónmi síce len jeden rok, no na svojom konte má už tri špičkové zariadenia, ktorými ohúrilo masy fanúšikov mobilných technológií. Medzi najväčšie skvosty spoločnosti sa radí nepochybne Vernee Apollo Lite, čo je cenovo dostupným smartfónom s 10-jadrom a 4 GB RAM, ktoré neskôr vystriedal ešte vybavenejší model Vernee Apollo. Výrobca však rozhodne nechce zaspať na vavrínoch a do tohto roka má už pripravených niekoľko nových telefónov. Najväčší záujem zrejme vzbudí nastávajúca vlajková loď Vernee Apollo 2, ktoré bude oficiálne predstavené na barcelonskom MWC 2017. Presne 27. februára o 9:00 ráno by mohlo Apollo 2 prvýkrát uzrieť svetlo sveta.

Vernee Apollo Lite môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

vernee-apollo-2-s-helio-x30-na-mwc

Vernee Apollo 2 má byť prvým smartfónom na svete s najnovším 10-jadrovým MediaTek Helio X30 procesorom, ktorého základom sú jadrá vyrobené moderným 10 nm výrobným procesom s maximálnym taktom 2,8 GHz. Grafický výkon obstará akcelerátor IMG 7XTP-MT4 bežiac na frekvencii 820 MHz. Okrem tohto prvenstva má Apollo 2 priniesť aj ďalšie, a to až 8 GB RAM pamäť, ktorú sme v smartfónoch doteraz nevideli. Novinka však bude dostupná aj vo verzii so 6 GB RAM pamäťou, pričom vnútorná pamäť sa má zastaviť na 128 GB. Chýbať nebude ani Android 7.0 Nougat a 21 MPx zadný fotoaparát.

Vernee Apollo v bleskovom výpredaji len za 235 €!
Helio X20 a 64 GB ROM

vernee-apollo-2-mwc

Najnovšie správy tiež naznačujú, že Apollo 2 nebude jedinou vlajkovou loďou výrobcu pre tento rok. Približne o tri mesiace neskôr, v máji, má Vernee predstaviť model Apollo 2 Pro poháňaný procesorom z dielne amerického Qualcommu, Snapdragonom 830. Tento procesor však zatiaľ ohlásený nebol a jeho existenciu potvrdiť teda nevieme. Buď vie Vernee niečo, čo my nie, alebo ide len o kačicu. Každopádne, tento rok bude vo sfére smartfónov veľmi zaujímavý a máme sa na čo tešiť!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP