Svetovo najväčší mobilný kongres MWC 2017 v Barcelone je už za rohom a najväčšie svetové mená sa pomaly pripravujú na veľkolepé predstavenia svojich najnovších smartfónov. Medzi nimi sa však ukáže aj jedna nenápadná čínska spoločnosť s názvom Vernee.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Očakáva sa, že najväčšiu show na MWC 2017 spravia práve známi výrobcovia smartfónov. V úzadí však nechce zostať ani veľmi mladý čínsky výrobca známy ako Vernee. Ak pravidelne navštevuješ náš web, toto meno ti je určite známe. Táto spoločnosť za svoju krátku históriu stihla toho už naozaj veľa a na svojom konte má štyri úspešné smartfóny, ku ktorým sa už o niekoľko dní pridá ďalšia „pecka“. Na MWC 2017 nám výrobca predstaví nový smartfón Vernee Apollo 2, ktorý by mohol ukradnúť časť pozornosti svetovým výrobcom.

VERNEE Apollo Lite môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Vernee Apollo 2zdroj fotografie: Mydrivers

Apollo 2 sa bude pýšiť hneď dvomi prvenstvami. Ako prvý smartfón na svete bude poháňaný najnovším 10-jadrovým MediaTek Helio X30 procesorom, ktorý je vyrábaný moderným 10 nm výrobným procesom. Maximálny takt najvýkonnejší jadier činí 2,8 GHz a ako grafický čip bol použitý Imagination PowerVR 7XTP. 

Vernee Apollo

Vernee Apollo

Vernee Apollo v EU sklade

Okrem toho, Apollo 2 bude vôbec prvým čínskym smartfónom s masívnou 8 GB RAM pamäťou. Aby toho nebolo málo, najvyššia verzia smartfónu dostane aj obrovské 128 GB vnútorné úložisko. Dostupná by mala byť aj verzia so 6 GB RAM pamäťou a 64 GB úložiskom. Ostatné špecifikácie nadupaného Apollo 2 sú zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. Jeho predstavenie však prebehne už 27. februára o 9:00 na spomínanom kongrese MWC 2017 v Barcelone.

Verneezdroj fotografie: Vernee

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
18%
Páči sa mi to
82%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]