Veľká zľava na vybrané smartfóny spoločnosti Elephone

banner-redmi-note2
Tohtotýždňová ponuka zľavnených produktov začína akciou nášho partnerského e-shopu Everbuying.net, ktorý vybral 4 smartfóny známej čínskej spoločnosti Elephone. Táto akcia trvá každú stredu od 13:00 až do 25. novembra.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Elephone M2

Prvým smartfónom je zástupca strednej triedy Elephone M2. M2-ka sa môže pýšiť 5,5-palcovým FullHD displejom, ktorý vyrába LG, procesorom MediaTek MT6753, 3 GB operačnou pamäťou RAM, 32 GB úložiskom už v základe, 2600 mAh batériou, Androidom 5.1 a 13 MPx hlavným fotoaparátom. Nesmieme vynechať ani hlavné lákadlá, ktoré sú popri cene aj DualSIM a podpora LTE pripojenia s plnou kompatibilitou na našom území. Čerešničkou na torte je cena, ktorá sa momentálne pohybuje okolo 135 €.

elephone-m2-nahlad

Elephone M1 

Menší súrodenec vyššie spomínaného smartfónu nesie označenie Elephone M1. Oproti M2-ke má niekoľko vlastností odlišných, no stále sa jedná o výbornú voľbu v tejto kategórii. Prednej strane teda dominuje 5,5-palcový FullHD displej. Pod kapotou nájdeme procesor MediaTek MT6735, 2 GB RAM, 16 GB interné úložisko, 2780 mAh batériu, Android 5.1 a 8 MPx zadný fotoaparát. Na prednej strane nájdeme 2 MPx kameru. Samozrejmosťou je aj DualSIM a tiež plná podpora LTE pripojenia. Cena Elephone M1 sa v zľave e-shopu Everbuying.net zastavila na hodnote 108 €.

elephone m1

Elephone Q

Tretím v poradí je vskutku veľmi zaujímavý smartfón. Elephone Q je ako stvorený pre úplných nováčikov a ľudí, ktorí svoje zariadenie využívajú iba na základné úkony. Výbava Elephone Q obsahuje 2,45-palcový displej s rozlíšením 240 x 432 pixelov, 2 jadrový procesor MediaTek MT6752 taktovaný na frekvenciu 1 GHz, 512 MB RAM, 4 GB interné úložisko, Android 4.4 a 2 MPx zadný fotoaparát. Ostáva nám už len podpora 3G pripojenia a GPS modul. Tento absolútne základný smartfón môže byť váš už za 62 €.

   ELEPHONE Q

Elephone Trunk

Našim dnešným záverečným produktom je Elephone Trunk. Ďalšie zariadenie, ktoré spadá do nižšej strednej triedy má však niekoľko veľmi zaujímavých atribútov. Predná strana skrýva 5-palcový HD displej. O výkon sa stará procesor Snapdragon 410 spolu s 2 GB RAM pamäťou. Vnútro Elephone Trunk obsahuje aj 16 GB interné úložisko, Android 5.1 a 8 MPx zadný fotoaparát. DualSIM už berieme ako samozrejmosť, no určite viac poteší plná kompatibilita LTE pripojenia na našom území. Momentálne sa dá Elephone Trunk kúpiť v spomínanej akcii už za 81 €, čo je vzhľadom k výbave veľmi lákavá cena.

Trunk_photos_1

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.