Streamovacie služby sa v marci pochvália hromadou sľubného obsahu. Netflix po nevýraznom februári z rukáva vytiahne pokračovanie svojej úspešnej krimi-komédie s Adamom Sandlerom či Jeniffer Aniston, po dlhoročnej prestávke sa na obrazovku vráti aj drsný detektív Luther.

Disney+ do ponuky uvádza svoj najväčší seriálový hit z univerza Star Wars, eso z rukáva vyťahuje aj konkurenčné HBO, kde poslednou sériou končí jeden z najoceňovanejších seriálov súčasnosti. Marec bude na streamovacích službách opäť bohatý, týchto 10 noviniek určite stojí za pozornosť.

Mandalorián (3. séria)

Kde: Disney+

Kedy: 1. marec

Najväčší seriálový hit z univerza Star Wars pokračuje svojou treťou sériou. Kedysi osamelý lovec odmien Din Djarin sa opäť spojil s Groguom, medzitým sa Nová republika snaží vyviesť galaxiu z jej temnej histórie. Mandaloriánovi skrížia cesty starí spojenci a získa aj nových nepriateľov, zatiaľ čo budú s Groguom pokračovať v spoločnej ceste.

Tretia séria sci-fi hitu opäť sľubuje nezabudnuteľné dobrodružstvá aj nečakané zvraty. S istotou uvidíme domovskú planétu hlavného hrdinu Mandalore, veľkú úlohu v nových epizódach bude hrať aj Giancarlo Esposito alias Moff Gideon. Potešujúcou správou pre fanúšikov je, že tvorca seriálu Jon Favreau už napísal aj štvrtú sériu a je pripravený s Mandaloriánom pokračovať aj ďaleko po nej.

Perry Mason (2. séria)

Kde: HBO Max

Kedy: 6. marec

Jeden z najznámejších knižných detektívov a právnikov sa čoskoro vráti k ďalšiemu prípadu. Perry Mason na HBO Max štartoval ešte pred troma rokmi a prvá séria si vďaka autentickej dobovej atmosfére i drsnému prípadu mŕtveho dieťaťa odniesla veľkú pochvalu.

HBO chce teraz na víťaznú vlnu nadviazať aj v pokračovaní, ktoré bude zasadené niekoľko mesiacov po prvej sérii do vrcholiacej hospodárskej krízy. Perry Mason sa so svojou právnickou kanceláriou ocitne v strede zložitého prípadu zavraždeného magnáta, ktorý s ďalším vyšetrovaním odhalí množstvo znepokojivých skutočností.

Prvé recenzie na 2. sériu detektívneho hitu sú už na svete a hovoria ešte o lepšej a návykovejšej záležitosti ako v prípade predchodcu. Špeciálne pozitívne sa spomína výkon Matthew Rhysa ako Perryho Masona, ako aj väčšiemu dôrazu na vyšetrovaný prípad.

Luther: The Fallen Sun

Kde: Netflix

Kedy: 10. marec

Slávny britský vyšetrovateľ s neortodoxnými metódami sa vráti v ďalšom príbehu. Nepôjde o pokračovanie seriálu, ale o celovečerný film, v ktorom sa Luther po úteku z väzenia postaví možno svojmu najsilnejšiemu protivníkovi – sériovému vrahovi, ktorý terorizuje Londýn.

Nová snímka bude priamym pokračovaním seriálu, z ktorého sa do filmu vráti viacero známych postáv. Luthera tentokrát čaká skutočne ťažký oriešok – hlavný záporák je totiž miliardár, ktorý používa svoje drahé technologické hračky k sledovaniu a brutálnemu vraždeniu svojich obetí.

Luthera pri honbe za vrahom navyše prenasleduje polícia, policajt s brilantným myslením, no tiež sklonmi k násiliu, preto čaká ďalšia veľká výzva. Luther: The Fallen Sun zároveň nemusí byť posledným prídavkom do populárneho univerza, keďže predstaviteľ hlavného hrdinu Idris Elba načrtol aj ďalšie možné pokračovania.

Ted Lasso (3. séria)

Kde: Apple TV+

Kedy: 15. marec

Premiéra najpozitívnejšieho seriálu súčasnosti bude mať horkosladkú príchuť. Ted Lasso ako ikonický kouč FC Richmond sa síce vráti v nových 12 epizódach, s veľkou pravdepodobnosťou však pôjde o definitívny koniec seriálu.

Hlavnou témou 3. série bude boj Teda Lassa a jeho zverencov proti odídencovi Samovi, ktorý koučuje konkurenčný tím a pre víťazstvo sa zdá byť ochotný spraviť čokoľvek. Nové časti obľúbeného seriálu sa však v prvom rade budú sústrediť na postavy, vďaka ktorým si fanúšikovia seriál zamilovali.

Vracajú sa ta všetci obľúbenci z predchádzajúcich sezón vrátane Jamieho Tartta, každá postava má podľa producenta a zároveň tiež predstaviteľa hlavnej postavy Jasona Sudeikisa napísaný vlastný príbeh.

Pornhub: Sex, prachy a internet

Kde: Netflix

Kedy: 15. marec

Najznámejšia erotická stránka pre dospelých dostane vlastný dokument od Netflixu. Zameria sa ako na začiatky známeho webu, tak aj na spôsob, akým stránka priniesla do sveta pornografie revolúciu a sprístupnila ju širokej verejnosti.

Súčasťou dokumentu bude aj kontroverzia spojená so zneužívaním maloletých dievčat či videách prezentujúcich znásilnenie, ktoré boli medializované a erotický web za ne dodnes čelí desiatkam žalôb. Súčasťou dokumentu budú rozhovory s pracovníkmi multimiliónového kolosu, tak aj názory expertov a samotných umelcov, ktorí vďaka stránke dokázali preraziť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP