Banner Redmi 4AValentín v tomto roku k nám zavíta už o niekoľko dní, presnejšie 14. februára. Ak si teda šťastne zadaný a plánuješ svoju polovičku potešiť niečím naozaj výnimočným či nekonvenčným, možno máme to pravé riešenie. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Rozsiahla produkcia spoločnosti Xiaomi umožňuje kúpiť niečo naozaj výnimočné aj pre nežnejšie pohlavie. Xiaomi Mi Plant Flowers Tester je teda plnohodnotný „tester“ kvality kvetín. Toto zariadenie dokáže vďaka rôznym senzorom monitorovať množstvo dopadajúceho svetla, vlhkosť, množstvo živín v pôde či teplotu okolo samotnej kvetiny. Princíp funkčnosti je taktiež vskutku jednoduchý.


zdroj fotografie: Mfirsthome

Kúpiť Xiaomi Mi Plant Flowers Tester za 12 €

Tento tester jednoducho vložíš do zeme vedľa danej kvetiny a následne prepojíš svoj smartfón s testerom skrz Bluetooth 4.1 a špeciálnu aplikáciu. Práve v aplikácií môžeš pozorovať všetky namerané hodnoty a optimalizovať tak sadbu kvetov, aby mali čo najoptimálnejšie prostredie.

Xiaomi tester kvetín zdroj fotografie: AliExpress

V prípade, že ešte nemáš vybraný darček na Valentína, rozhodne sa poobzeraj aj po tejto alternatíve, ktorá ťa poteší aj svojou jedinečne nízkou cenou. Za tento šikovný gadget totiž zaplatíš len necelých 12 €. Potom nám určite daj vedieť v komentároch, či sa tvoja polovička potešila, alebo bola naopak poriadne zaskočená.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
71%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
29%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]