Predstavenie smartfónových noviniek v predchádzajúcich týždňoch spôsobilo doslova ošiaľ. Dnes už máme viacero recenzií, porovnaní či vtipných videí, ktoré zosmiešňujú dané zariadenia. To najnovšie sa týka iPhonu XS a je tak trocha bizarné.

Apple predstavuje nielen u nás, ale aj vo svete akýsi symbol luxusu. Dôkazom toho sú aj ceny iPhonov či MacBookov, za ktoré niekedy utratíme viac než mesačnú výplatu. Veľmi trefné je aj vtipné vyobrazenie, ktoré prichádza z Ruska. Mladík si totižto prišiel nový iPhone kúpiť s vaňou plnou peňazí.

Prečítajte si tiež!
Koľko stojí nový iPhone XR u slovenských operátorov? Ceny sa líšia aj o desiatky eur

100 tisíc ruských rubľov a vyše 350 kíl

Táto suma predstavuje v prepočte približne 1 300 dolárov, čo je cenovka za najdrahší iPhone v Rusku. V autorizovanom predajnom zariadení re:Store však neplatil ani papierovými bankovkami ani kreditkou, ale rovno vaňou plnou mincí. Tá vážila vyše 350 kíl a do predajne ju mladíkovi pomohlo priniesť aj zopár kamarátov. V tomto prípade sú asi ďalšie slová zbytočné a stačí si pozrieť nižšie priložené video.

O tejto vtipnej, ba až bizarnej udalosti informovala na sociálnej sieti vedúca PR oddelenia predajne. Zároveň dodala, že platba bola v poriadku prijatá a iPhone predaný. Predajcovi tak ubehli dve hodiny pracovného času prepočítavaním. Viaceré zdieľané videá dosahujú veľké počty zhliadnutí a vtipných komentárov. Hlavným iniciátorom nápadu bol pravdepodobne v Rusku známy YouTuber a môžme preto predpokladať, že nešlo len o vtip, ale sociálny experiment ako zareaguje predajca.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú