Milovníkom filmov a predovšetkým marveloviek sa pred pár dňami skončilo zdĺhavé očakávanie na prvý trailer pokračovania ságy Avengers. Prvá ukážka filmu bola odprezentovaná 7. decembra a priniesla pohľady na osudy hrdinov, ktorí prehrali veľkú bitku s Thanosom. Postupne sa však začínajú objavovať aj prvé nezodpovedané otázky.

Prvou z nich bol názov, ktorý sa však objavil na konci traileru, a tak už vieme, že film Avengers 4 ponesie podtitul End game. Trailer, ktorý už dosahuje obrovské počty videní, bol v porovnaní s tými predchádzajúcimi o čosi iný. Akčné zábery vystriedali pokojné scény s hrdinami, ktorých trápi veľká prehra. Je však viac než isté, že vyvrcholenie celej superhrdinskej série bude veľkolepé. Okrem viacerých možných scenárov však najväčšou otázkou pravdepodobne zostáva posledná scéna, v ktorej sa objavil Scott Lang.

Ant-Man jeden z najdôležitejších superhrdinov?

Mnohí sa pýtajú ako je to možné, nakoľko Thanos vyhubil takmer celú planétu a Ant-Man mal byť taktiež na zozname pozostalých. Táto situácia prekvapila aj Avengerov, ktorí na základni smútili nad tragickou udalosťou a stratou mnohých kolegov či kamarátov. Tých, ktorí dopozerali film Ant-Man a Wasp až do samého konca, to pravdepodobne neprekvapilo a vedia, že Scott Lang (Ant-Man) Thanosove lusknutie prežil. V tom momente sa totiž nachádzal v ‚‚Quantum Realm‘‘ a v jej sfére zostal uväznený.

Ohľadom jeho úniku z ‚‚Quantum Realm‘‘ sa na internete rozvírila prudká debata a viacero názorov. Bližšieho vysvetlenia sa možno dočkáme pri samotnej premiére. Čo je však ešte zaujímavejšie, je myšlienka, že tentokrát to nebude Captain Marvel, ktorý zachráni polovicu vesmíru, ale práve Ant-Man. Ten sa v závere trailera objavil pred základňou Avengerov s dodávkou, v ktorej sa nachádza tunel do ‚‚Quantum Realm‘‘. 

Prečítajte si tiež!
Marvel chystá ďalšiu sólovku. Ktorá postava dostane svoj vlastný film?

Práve vďaka tomu sa predpokladá, že cestovanie v čase bude kľúčovým pre záchranu, o ktorú by sa mohol zaslúžiť Ant-Man. Či bude záchrancom vesmíru a hlavnou postavou Avengers End game práve on, sa s istotou dozvieme až 25. apríla 2019 pri premiére filmu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom