Ak z duše nenávidíš upratovanie a vysávanie, máme pre teba riešenie, ktoré ťa nebude stáť veľa.

Nemáš rád vysávanie, alebo si veľmi zaneprázdnený človek, ktorý na to jednoducho nemá čas? Pokiaľ by si rád do svojej domácnosti pridal šikovný inteligentný vysávač, máme pre teba riešenie. Alfawise V8S Robot Vacuum Cleaner Dual SLAM je lacnejšou alternatívou k známym vysávačom od Xiaomi, ktorý môžeš mať teraz so zľavovým kupónom GBSA00001 len za 125 € aj s doručením priamo z českého skladu.

Kúpiť Alfawise V8S Robot Vacuum Cleaner Dual SLAM za skvelých 128 € s doručením z EU skladu

Za minuté peniaze dostaneš inteligentný a šikovný vysávač, ktorý nenechá tvoj domov špinavý. Alfawise V8S prichádza so zabudovaným gyroskopom, vďaka ktorému sa dokáže pohybovať po celej domácnosti a vyhýbať sa prekážkam, pričom nevynechá žiadne miesto. Ako prvý robotický vysávač ponúka technológiu PDS (Position Sensitive Detector), pomocou ktorej vysávač meria vzdialenosti a pozíciu, mapuje priestor v reálnom čase a rozdelí miestnosti, ktoré čistí efektívne jednu po druhej.

Efektívne čistenie zabezpečí bezštetinový motor BLDC, ktorý poskytne silné sanie od 880 PA do 1300 PA a tichý chod, ktorý nepresiahne 65 dB. Sacia sila je dostatočná na to, aby vysávač bez problémov vyčistil vlasy, chlpy, prach, cigaretový popol či zvyšky jedla z rôznych druhov povrchov ako je podlaha, dlaždice či koberec. Zabudovaná 2600 mAh batéria sa postará o 90-120 minútový pracovný čas.

Kvalitný a efektívny

Výška vysávača činí 8 cm, vďaka čomu sa vojde pod väčšinu domáceho nábytku. Čistiace štetiny majú 19,1 cm, a preto sú najdlhšie na trhu. Vysávač nemá problém zdolať aj 15° prevýšenie, takže bez problémov zvláda prechod medzi podlahou a kobercami. Poskytuje 5-9 cm prevenciu proti spadnutiu zo schodov a 10 mm prevenciu proti nárazom do nábytkov.

K vysávaču je dodávané aj diaľkové ovládanie, vďaka ktorému sa dajú zvoliť režimy na čistenie hrán, automatický mód a mód pre silné sanie ťažko znečistených miest. Po ukončení čistenia sa vysávač automatický vracia do nabíjacieho doku, rovnako ako keď úroveň batérie klesne pod 20 %.

Toto nesmieš zmeškať!
Obrovský výpredaj v EU sklade

Ceny, aké nenájdeš ani v Číne

Do práce sa vydá ihneď po nabití, ktoré trvá 4-6 hodín. Vysávač tak bude neoceniteľným pomocníkom v každej domácnosti.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom