Už zajtra sa v bratislavskej Starej tržnici uskutoční konferencia FutureNow, na ktorú ťa chcem ako jeden z mediálnych partnerov pozvať. Ide o najväčšiu a najvýznamnejšiu tech konferenciu v strednej Európe, kde môžeš stretnúť a vypočuť si veľmi zaujímavých speakrov a vidieť ľudí priamo z businessu. 

Vstupenku na akciu máš možnosť si zakúpiť prostredníctvom webu FutureNow, pričom máš na výber niekoľko typov podľa toho, čo ťa najviac zaujíma. Celkovo sa môžeš tešiť na 40 speakrov, medzi ktorými sa nachádza David Rowan (Wired), Otto Fabri (Tesla) či Jon Greenberg (PoliFact). Rozprávať budú o rôznych témach ako sú fake news, elektromobily či bezpečnosť na internete.

FutureNow
FutureNow

Budúcnosť ľudskej existencie

Hlavnou témou celej konferencie je však budúcnosť ľudskej existencie. Ide o pomerne obsiahlu tému, do ktorej spadá veľmi veľa oblastí (enviro, bezpečnosť, zdravie…), k čomu je prispôsobený aj zoznam pozvaných rečníkov.

Akcia je určená predovšetkým podnikateľom, začínajúcim spoločnostiam, ale aj pre bežných ľudí, ktorí si chcú rozšíriť svoje obzory, dozvedieť sa niečo o aktuálnych problémoch a prípadných riešeniach, podľa ktorých je potrebné sa riadiť.

Brány sa otvoria už zajtra o deviatej ráno, pričom po celý deň je o zaujímave dianie postarané a to rovno na dvoch pódiách. Na záver ťa čaká ešte afterparty, ktorá sa uskutoční v KC Dunaj. Šťastie praje pripraveným a preto buď aj ty pripravený na budúcnosť, ktorá nám už klope na dvere.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom