Samsung doteraz nepotvrdil žiadne údaje o predobjednávkach Samsungu Galaxy S9 a už sa šepká o tom, že nový model nemusí byť úspešný tak ako jeho predchodca Galaxy S8.

Samozrejme, ešte je dosť skoro podávať vyhlásenia tohto typu, pretože je zrejmé, že čísla sa stále menia na dennej báze. Samsung poskytol iba vyhlásenie pre juhokórejský portál Yonhap News, že predobjednávky Galaxy S9 sú zhruba rovnaké alebo len o kus menšie ako to bolo pri Galaxy S8.

Zmenilo sa správanie ľudí

Očividne, niektorí používatelia nie sú spokojní s novým modelom, pretože sa príliš nelíši od svojho predchodcu. Výrobcom nenahráva ani fakt, že podľa prieskumov ľudia používajú svoje smartfóny dlhší čas, tým pádom nie sú tak ochotní obmieňať telefón hneď, ako vyjde nová verzia.

Rekord v podaní Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 svojho času stanovil nový rekord v predobjednávkach juhokórejského výrobcu, keď dosiahol 550 tisíc predobjednávok behom 2 dní. Pritom Galaxy S7 ich mala len 200 tisíc a aj to za celý týždeň. Na presnejšie čísla ohľadom Galaxy S9 si budeme musieť ešte počkať, potom sa uvidí, či sa novinka Samsungu aspoň vyrovná svojmu predchodcovi.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom